SEO-новини від Cooliris і Яндекс

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 775

Повинна відбутися інтеграція сервісу від Cooliris і Яндекс. Як повідомив ресурс новинного характеру The Next Web, компанія Яндекс і корпорація Cooliris прийшли до угоди. Дана угода дозволить отримати доступ російському користувачеві до додатка фотохостингу партнерської діяльності американської корпорації.

До речі, враховуючи останні вдосконалення пошуковика Яндекс, тепер знайти новости ато стало ще простіше.

Головним виконавчим директором Cooliris було зроблено заяву, де він говорив про подальший розвиток взаємовигідного співробітництва обох сторін. Це буде найважливішим кроком у напрямку зміцнення як самої компанії, так і її позицій. Сужджанья Бхумкара зазначив у своєму інтерв'ю, що вже в Китаї дані запуски додатків викликали зростання цифр по завантаженню фотографій в тридцять разів, він очікує таких же великих показників і від Російської Федерації.

У світі вже в сімдесяти п'яти країнах Cooliris - самий топовий додаток і для планшета, і для смартфона. Користувач може знайти мобільну бібліотеку і такі інтегровані сервіси, як Picasa, Instagram, Google, Flickr, Twitter, Drive і Facebook. Необхідно зауважити, що порівняно недавно найбільша соціальна мережа Китаю Renren була інтегрована з сервісом Cooliris.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора