Що взяти з собою в похід?

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 861

Літній сезон для великої кількості туристів відкриває безмежні можливості для відпочинку, починаючи від сплавів по Дністру, закінчуючи сходженням на гору Говерла в Карпатських горах. Багато хто віддає перевагу купувати тури і екскурсії, але є й ті, хто просто вибирає хороше місце для походу і відправляється туди на день, а то і на два.

У сьогоднішній статті піде мова саме про походи, а точніше що взяти з собою в похід. Досвідчені мандрівники вже не з чуток знають, що похід на природу повинен бути ретельно продуманий. Саме тому я вирішив поділитися з вами, мої дорогі новачки, що взяти в похід з їжі, речей і іншого обмундирування.

До речі, на этом сайте ви можете придбати якісні та зручні товари для туризму за найвигіднішими цінами на ринку!

На питання про те: «що взяти з собою в похід?» Відповім: «Необхідний рюкзак, і краще за все туристичний!». Складаючи список речей, які знадобляться в поході потрібно подбати про те, куди всі ці речі ти будеш складати. Рюкзак підбирається в залежності від місця походу і його тривалості.

Свої особливості має рюкзак для походів в горах, такий рюкзак малоймовірно підійде в подорож до озера або звичайну галявину. Як вибрати рюкзак не складає труднощів, якщо прочитати статті, що розповідають тонкощі тієї чи іншої моделі. Якщо ти збираєшся в похід ненадовго, і питання стоїть про те, що взяти в похід на день, і який рюкзак для цього потрібен, то сміливо бери рюкзак об'ємом 60-80 літрів. Чим більше кількість днів в поході, тим більший обсяг рюкзака необхідний. Якщо рюкзак буде занадто малий, а речі в нього не увійдуть повністю, то доведеться пристібати деякі з них зовні, що принесе ще більші незручності.

Що взяти в похід на день? Якщо ж ти збираєшся не лишатися з ночівлею на природі, я все одно раджу взяти з собою намет, в ній можна відпочити, повалятися і почитати книгу. Тим більше що сучасні намети невеликі розміром і легко поміщаються в рюкзак.

Перебуваючи в поході добу і більше обов'язково потрібна намет, вона врятує від вітру, дощу або настирливих комарів. Та й спати десь потрібно, чи не так?

Похід на природу не буде вдалим, якщо вночі ти будеш погано спати. Для міцного сну ідеальним варіантом буде килимок-керемат. На відміну від інших видів туристичних килимків керемат зберігає тепло і не пропускає вологу. Килимок-керемат можна стелити на дно намету навіть під час припливів. Деякі думають, що взяти з собою в похід, щоб покласти біля багаття, сісти в нього, співати пісні або просто слухати звуки природи. Килимок-керемат ідеально підійде для цього, більш того біля багаття на ньому можна спати.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора