Що врахувати при виборі крісла у вітальню?

  • Переглядів: 760

Крісло в вітальні - це важливий атрибут, який використовується в самих різних цілях. Наприклад, воно може служити елементом дизайну або як спальне місце для гостей. При покупці варто звертати на якість, і з цієї причини затребуваними є вироби марки Restoration Hardware. Але існують додаткові критерії вибору, на які варто звернути увагу.

Важливі характеристики

Головним параметром є функціональність крісла. Якщо конструкція буде служити як елемент дизайну, то модель може бути химерній незвичайної форми. Спальне місце повинне розкладатися. В такому випадку особливу увагу варто приділити не тільки зовнішності, але і якості механізму. Він не повинен діяти туго або заїдати.

Приділити увагу також необхідно вибору наповнювача. Завдяки цьому параметру тіло людини підтримується в правильній позі. Посадочне місце має бути досить комфортним і надійним. Досить добре зарекомендував себе в цьому відношенні латексний наповнювач. Він монтується зверху блоку з пружин.

Багато виробників також використовують пінополіуретан. Він може бути м'яким або твердим. Таке крісло довгий час не втрачає своєї форми завдяки характеристикам даного матеріалу. Як правило, м'яка частина встановлюється під сидіння крісла. Більш тверду частину монтують в спинку даного вироби.

Існують також і безкаркасні крісла. Їх особливість в тому, що можуть миттєво змінювати свою форму під контури тіла людини. Такий ефект досягається завдяки тому, що в якості наповнювача використовуються дрібні пластмасові гранули. У більшості випадків такі конструкції оббиваються шкірою або міцною тканиною.

Інші вимоги

Покупцеві важливо вивчити глибину посадки. Якщо стегна приблизно наполовину виступають за межі сидіння, то, швидше за все, це не так вже підійде. Оптимальним вважається розмір в дві третини стегна, які повинні займати розмір крісла у вітальню. Щоб ноги не терпли, вони повинні бути зігнутими під прямим кутом, а стопи - щільно прилягати до підлоги під час сидіння.

Оббивна тканина може бути найрізноманітнішою:

  • велюр;
  • шкіра;
  • замінник;
  • оксамит.

Перший варіант завжди виглядає солідно. До того ж доглядати за таким матеріалом нескладно, а ресурс його використання досить великий. Слід лише врахувати, що шкіра досить холодна, і взимку на такому кріслі може бути не дуже комфортно. Найбільш приємне враження залишають тканинні оббивки, але вони швидко зношуються.

Варто врахувати інтер'єр вітальні. Крісло має ідеально вписуватися в існуючий дизайн і підходити за кольором і габаритам самого приміщення. Наприклад, якщо вітальня виконана в сучасному стилі, то підійдуть яскраві крісла. Для стилю бароко ідеальними будуть вироби з різьбленням і ексклюзивними елементами декору.

Якщо вітальня виконана в англійському стилі, то найкраще підійдуть крісла, що мають стриману забарвлення, без креативу в дизайні. Модерн передбачає простоту і акуратність. Вироби в стилі хай-тек мінімалістичні і стримані. Звертаючи увагу на ці моменти, можна підібрати конструкцію, яка буде володіти не тільки приємним зовнішнім виглядом, але і дарувати комфорт.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора