Що таке спів і як навчитися співати

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1065

Кожен батько замислюється про те, чи дати своїй дитині музичну освіту? Коли рішення приймається в позитивну сторону, починається вибір між музичними інструментами, але не варто забувати про такий цікавий, природному інструменті, як голос. Навчання співу дуже благотворно впливає на дитину. При цьому заняття вокалом дуже органічні для дитини, тому що по-перше, зі співом діти знайомляться практично з появою на світ, по-друге, дитині зрозуміло, як можна через спів (слово) передати ту чи іншу емоцію, по-третє, правильне спів дуже корисно для загального розвитку і здоров'я.

Чому люди люблять співати?

Спів - основа всіх основ. Візьмемо наприклад релігію. У кожному віруванні є музичні наспіви-молитви. Вони передаються з століття в століття, від покоління до поколінню не через папір, а саме "з вуст в уста" завдяки слуху і пам'яті. Адже існує нотна грамота не так давно, як нам здається, всього лише з 11 століття. Уже в давньослов'янських народних навчаннях, прописані обов'язки майбутньої матері, в яких вона повинна співати для своєї дитини з перших днів зачаття. І потім, на протязі всієї дитячої несвідомого життя розвивати його, тобто співати йому приспівки, примовки, колискові та інші пісеньки. Варто відзначити, що багато дитячі ігри, в первинному варіанті побудовані на мелодіях і піснях. Давайте запитаємо себе, чому ж люди минулих століть так серйозно ставилися до співу, до голосу? Чому з самого раннього років долучали дітей до музичної спадщини? Може бути в цьому є якась особлива сила? Якась особлива користь?

Яка користь людині від співу?

Від старообрядців і старовірів до наукових діячів, все приходять до єдиної думки, що людський голос має особливою силою впливу, як на людей в загальному, так і на саму людину, яка співає. На сьогоднішній день проведено достатню кількість експериментів, які доводять, що тембр людського голосу, а також частоти і хвилі посилають їм - можуть вплинути на поруч стоїть, як в хорошому, так і в поганому напрямку. Ні в якому разі не можна забувати про силу "слова", не дарма існує безліч переказів і міфів, пов'язаних з тим чи іншим емоційним словом (посилом), яке сильно вплинуло на ситуацію або людини. Відповідно можна зробити висновок, що проспівана певна пісня, це далеко не просто дія, а може бути серйозним лікуючим або калічать засобом.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора