Що таке риббон, і для чого це потрібно?

  • Переглядів: 845

На сьогоднішній день дуже популярним стає прикраса чого-небудь риббона. Риббон - це така собі стрічка, на якій друкують потрібна інформація, це може бути: логотип, штрих-код, слоган, емблема і так далі. Ці стрічки бувають різних кольорів, і ними можна прикрашати продукцію, та інше. Ці стрічки використовують для етикеток, друкуючи потрібну інформацію на ній. Ми рекомендуємо купувати ріббони на reef.ua. А в цій статті ми розповімо докладніше про ці стрічках і про те, як їх вибрати.

Риббон - це?

Риббон - це барвна стрічка, на яку завдяки спеціальному принтеру, під впливом температури, перебивається зображення або потрібний текст. Її можна придбати на сайті http://universal-service.ru просто зараз. Сам процес не дуже складний, важливо правильно розмістити шари: фарбувальний (він матовий), повинен щільно докладати до матеріалу, а захисний (глянцевий), щільно перебувати у друкованої основи. Дуже важливо дотримуватися цю інструкцію, інакше потрібного результату просто не буде, ви зіпсуєте матеріали, і це призведе до зайвих витрат. Тому, перш ніж друкувати що-небудь на ріббонов, вивчіть, як правильно це робити, і які - нюанси варто врахувати.

Як вибрати?

Для початку подивіться, яка у вас модель принтера, і для якої друку він призначений. Йдеться про те, що ріббони бувають з різного матеріалу: смоли, воску і так далі. Отже, варто зрозуміти, який матеріал підійде вашому принтеру, оскільки від матеріалу залежить те, наскільки добре буде, друкують інформація, і чи буде, вона друкують взагалі;

Колір. Виберіть відповідний колір стрічки, вони часто бувають: червоні, чорні, зелені, золоті, і так далі. Залежно від самої етикетки і інформації - вибирайте колір, щоб він був доречний і привертав до себе увагу, а не навпаки - відкидав;

Розмір. Ріббони бувають різної ширини: тонкі, широкі, середні - все залежить від того, що ви будете розміщувати на стрічці, якщо це щось велике, то брати, безсумнівно, варто більшу, якщо текст або логотип займає мало - беріть на свій розсуд - тонку або середню стрічку. Довжина ріббона також залежить від того, що на стрічці зображено і в яких кількостях.

Підведемо підсумки:

Якщо ви врахуєте вищесказане при покупці ріббонов, то обов'язково отримаєте якісну стрічку, на якій ваше зображення буде виглядати виграшно, а етикетка точно порадує око споживача. Тому не забувайте, що вдале використання ріббонов зіграє вам на руку.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора