Що таке криптовалюта і як на ній заробити?

  • Переглядів: 124


Перші цифрові гроші з'явилися трохи більше ніж 10 років тому, але зараз популярність криптовалют зросла в рази. Це чудовий фінансовий інструмент, знаючи особливості якого можна заробити. Головна відмінність крипти від звичайних грошей - вони нематеріальні, їх не можна помацати й покласти в гаманець. Однак це не означає, що й цінності вони не мають. Вартість цифрової одиниці може сягати десятків тисяч доларів, як, наприклад, Bitcoin.

До речі, якщо вас цікавить покрокова інструкція по роботі з криптовалютою для новачків, гайд з прикладами та поясненнями, радимо відвідати спеціалізований сайт cryptonovunu вже зараз.
 

Що таке криптовалюта?

 
Якщо двома словами, то це цифрові гроші. Вони були створені в Інтернеті та використовуються для здійснення транзакцій з купівлі, обміну та переказів в Глобальній Мережі.

Кожна одиниця криптовалюти, точніше її код, створюється в результаті складних математичних розрахунків. Майнери стверджують, що його неможливо зламати.

Ще однією особливістю крипт є децентралізованість. Тобто цифрові гроші не прив'язані до якогось конкретного банку і не належать жодній державі.

У світі створено дуже багато криптовалют. Багато хто з них невідомі, а тому коштують копійки, але деякі вже стали популярним фінансовим інструментом для інвестицій та заробітку. Найбільш відомими криптовалютами вважаються Bitcoin та Ethereum.


Де можна придбати крипту?


Децентралізована валюта не продається в банках та звичайних обмінниках. Її реалізують через криптобіржі. Це спеціальні платформи, які дозволяють:
  • продавати або купувати крипту;
  • обміняти одні електронні монети на інші;
  • конвертувати криптовалюту у фіатні гроші.

Останній варіант потребує особливої уваги. Фіатні гроші - це офіційні валюти держав, що випускаються центральними банками. Тобто це звичайні банкноти, якими ми користуємося. Можливість конвертувати електронні гроші у реальні дає можливість заробляти на крипті.


Як заробляти на криптовалюті?


Експерти рекомендують ставитись до цифрових грошей, так само як і до реальних. Це нескладно, адже для придбання електронних монет доведеться викласти зароблені кошти. Купивши крипту, не варто поспішати та приймати ризиковані рішення. Спочатку уважно розберіться у темі та виберіть свою стратегію. В іншому випадку бажання швидкого заробітку може призвести до втрати капіталу.

Виділяють три стратегії отримання прибутку:
  1. Трейдинг. Це купівля та продаж криптовалюти для заробітку на різниці курсів.
  2. Інвестиції в популярні зростаючі монети. У цьому випадку варто почекати, доки вартість електронної одиниці не досягне задовільного показника.
  3. Криптолендінг або стейкінг. В обох випадках інвестор вкладає гроші в електронні монети для отримання відсотків.
  4. Насправді криптолендінг і стейкінг мають істотні відмінності. Ці стратегії схожі відкриття вкладу у банку, але з деякими особливостями.

Криптолендінг - це передача коштів торговому майданчику, на якому інвестор зареєстрований. За користування нараховується певний відсоток. Причому платформа може використовувати цифрові гроші на власний розсуд: кредитування маржинальної торгівлі, видача позик чи підвищення ліквідності.

Стейкінг - це спосіб інвестиції, при якому створюється блок. Це означає, що певний час користувач не може витратити певну кількість монет. Майданчик використовує їх для створення нових електронних грошей, пропонуючи відсоток як винагороду. Деякі криптовалюти встановлюють мінімальний період для стейкінгу, коли інвестору заборонено проводити операції із заблокованими монетами. Зазвичай він становить 3 місяці.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора