Що таке кадрове агентство: 3 способи допомогти бізнесу та кандидатам

  • Переглядів: 11


Кадрове агентство виступає свого роду посередником між компанією, яка шукає когось найняти, та здобувачем, який шукає роботу. Зрештою, основна функція кадрового агентства полягає в тому, щоб знайти найбільш відповідного кандидата на вакансію, яку попросили заповнити його рекрутери.

Кадрові агенції – це сторонні фірми, які шукають кандидатів для роботодавців, наприклад HR провайдер Rost Group, з послугами якого можна ознайомитись за посиланням:https://rostoutsourcing.com

Ось чому для претендентів важливо розглянути можливість використання рекрутингової фірми, щоб знайти роботу швидше та простіше. Так само підприємства, які потребують термінового найму персоналу, можуть легко та ефективно збільшити свою робочу силу за допомогою кадрового агентства.

Ось три способи, якими кадрові агенції допомагають спростити роботу.


1. Для претендентів: агенції з працевлаштування є експертами


Навіщо потрібне кадрове агентство, запитаєте ви?

Насамперед, кадрові агентства часто є вузькоспеціалізованими і мають глибокі знання в конкретних секторах зайнятості. Якщо
агентство досягло успіху, найнявши велику кількість співробітників у велику компанію, воно, безумовно, може запропонувати «інсайдерську інформацію» перед співбесідою та допомогти вам впевнено отримати роботу. Крім того, хороша агенція з гарною репутацією належним чином підготує вас до співбесіди, дала поради про те, які питання ставити і як представить себе як ідеальний кандидат.

Насправді кадрові агенції потенційно можуть продати вашу кандидатуру на ранніх етапах пошуку та можуть відстоювати вашу кандидатуру протягом усього процесу співбесіди. Рекрутери також можуть ділитися інформацією про культуру організації, щоб ви знали, у що ув'язуєтесь.

Крім того, деякі агенції мають ексклюзивний доступ до вакансій, до яких у вас не було б доступу самому.


2. Для претендентів: агентства з працевлаштування допомагають

Що кадрове агентство робить для мене як для претендента?

Зрештою, кадрові агентства повинні допомогти претендентам досягти своїх кар'єрних цілей та знайти ідеальну роботу.

Відмінною рисою гарного агентства з підбору персоналу є його прагнення переконатися, що кандидати досягають своїх цілей та мають інструменти, щоб бути найкращими у бажаних галузях. Рекрутери теж хочуть, щоб претенденти думали про свій кар'єрний шлях і визначали, як вони збираються туди дістатися.

Крім того, агентства існують для того, щоб допомагати призначати людей на правильні ролі, тому якщо хтось через них подає заявку на вакансію, яка йому не підходить, їхня робота полягає у тому, щоб підтримати їх та направити на другий шлях. Кадрові агенції повинні розуміти, що саме люди шукають у роботі, щоб краще їх підтримувати.


3. Для бізнесу: працюють кадрові агенції


Багатьом підприємств наймання необхідних людей часто є важким і трудомістким завданням. На щастя, однією з багатьох переваг використання кадрового агентства є те, що стороння компанія перебирає завдання пошуку потрібних вам кандидатів. Крім того, кадрові агентства розуміють процес найму і можуть ефективно фільтрувати кандидатів та звужувати список відповідних людей для цієї ролі.

Якщо вам все ще потрібно більше аргументів, зверніться до авторитетної кадрової агенції та переконайтеся самі, як саме кадрова фірма може заощадити ваш час, зусилля та гроші.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора