Що роблять співробітники Гугла?

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 722

Як стало відомо, співробітники компанії гугл зайняті постійним переглядом відгуків на тему пошуку. Буквально будь-який користувач може висловити свою думку і думки з приводу роботи пошукової машини-гіганта. Щоб це зробити - потрібно всього лише клікнути по посиланню з назвою «залишити відгук».

Вона знаходиться в самому низу сторінки з результатами видачі по пошуковому запиту, який був введений. При натисканні на посилання користувач отримує можливість заповнити один з готових бланків, відповідних кожен своїй категорії.

Всі відгуки будуть розглянуті працівниками Гугла, в цьому можна навіть не сумніватися. Таким чином, фірма прискорює процес удосконалення процесу пошуку за допомогою їх алгоритмів. Так, принаймні, говорить Джон Мюллер на сторінці допомогою веб-майстру. Правда, компанія не обіцяє відповідати на всі відгуки відразу ж, хоча і проводить постійні перегляди.

Така ідея була запропонована для того, щоб зрозуміти, чи правильно працюють алгоритми Гугла, або ж є місце для доповнень і модифікацій. В останньому випадку керівництво обіцяє вжити невідкладних заходів щодо усунення причин невірної роботи.

Друзі сайту: можливо вас зацікавлять професійні тренинги Leader Inside, які проводять справжні професіонали для вашого розвитку та розвитку вашого бізнесу!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора