Що потрібно знати про криптовалюту?

  • Переглядів: 251

Криптовалюта - це гроші в цифровому форматі. Всі гроші не мають фізичної форми, вони зберігаються онлайн. Криптовалюту можна переводити в різні онлайн-сховища без посередників. Постійно створюються нові криптовалюти, але найвідомішими є біткоїн і ефір.

За останні кілька років криптовалюта підкорила фінансовий світ, тому не дивно, що популярність криптовалюта зростає з кожним днем. Якщо вас цікавлять новини криптовалют, то радимо перейти за посиланням вже зараз.

Криптовалюти працюють з використанням технології, званої блокчейн. Блокчейн - це децентралізована технологія, поширена на багатьох комп'ютерах, яка управляє і записує транзакції. Частина привабливості цієї технології - її безпеку.

Криптовалюту часто використовують для швидких платежів з уникненням комісії за транзакцію. Придбати криптовалюта можна за допомогою кредитної карти або, можна спробувати заробити її самостійно при допомогою процесу, званого «майнінг». Місцем для зберігання такої валюти є цифровий гаманець на вашому комп'ютері або на іншому обладнанні.

Криптовалюта не підтримується державою

Криптовалюта не застрахована державою, на відміну від банківських депозитів. Це означає, що криптовалюта, що зберігається в Інтернеті, не має такої ж захисту, як гроші на банківському рахунку. Якщо ви зберігаєте свою криптовалюта в цифровому гаманці, наданому компанією, і компанія виходить з бізнесу або піддається злому, уряд не зможе вжити заходів і допомогти повернути ваші гроші, як це було б з грошима, що зберігаються в банках або кредитних спілках.

Чи законним є використання криптовалюта?

Не доводиться сумніватися в тому, що валюта законна в багатьох країнах, хоча Китай фактично заборонив її використання, і, в кінцевому підсумку, законність їх використання залежить від кожної окремої країни. Також не забудьте подумати про те, як захистити себе від шахраїв, які розглядають криптовалюта як можливість обдурити інвесторів. Як завжди, покупцеві слід бути обережним.

Інвестування в криптовалюту

Як і у випадку з будь-якими іншими інвестиціями, перш ніж вкладати кошти в криптовалюту, дізнайтеся про ризики і про те, як виявити шахрайство. Ось деякі речі, на які слід звернути увагу при розгляді можливих варіантів.

Ніхто не може гарантувати, що ви заробите гроші

Той, хто обіцяє вам гарантований дохід або прибуток, швидше за все, шахрай. Чи не вкладайте гроші, які ви не можете дозволити собі втратити.

Шахрайство з криптовалютою

У міру того, як все більше людей цікавляться криптовалюта, шахраї знаходять більше способів її використовувати. Наприклад, шахраї можуть пропонувати інвестиційні та ділові «можливості», обіцяючи подвоїти ваші інвестиції або дати вам фінансову свободу.

Остерігайтеся тих, хто:
  1. гарантує, що ви будете заробляти гроші;
  2. обіцяє великі виплати, які подвоять ваші гроші за короткий час;
  3. обіцяє безкоштовні гроші в доларах або криптовалюта;
  4. робить незрозумілі заяви про свою компанію.

Криптоджекінг

Криптоджекінг - це коли шахраї використовують обчислювальну потужність вашого комп'ютера або смартфона для «здобичі» криптовалюта в своїх інтересах і без вашого дозволу. Шахраї можуть розмістити шкідливий код на вашому пристрої, просто відвідавши вебсайт. Тоді вони можуть допомогти собі з процесором вашого пристрою без вашого відома.

Якщо ви помітили, що ваш пристрій працює повільніше, ніж зазвичай, швидко витрачає заряд батареї або дає збій, можливо, ваш пристрій було зламано.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора