Що необхідно знати про кредит під заставу автомобіля?

  • Переглядів: 541

У житті трапляються різні проблеми, і буває так, що терміново потрібні гроші. І не для того, щоб сплатити комунальні послуги, а на більш серйозна справа. Тому і сума грошей повинна бути солідною. І один з варіантів вирішити таке питання - це взяти кредит під заставу автомобіля. Для цього можна звернутися в фінансову компанію або в солідний автоломбард. Що ж необхідно знати про цю послугу, в чому її переваги і недоліки?

Варіанти кредиту під заставу авто

Існує кілька варіантів того, де і як взяти гроші під заставу свого транспортного засобу. Це в тому випадку, якщо немає багатих родичів, здатних допомогти у важкій ситуації.

  • Вирішити питання з автоломбардів.
  • Звернутися до приватної особи.
  • Мати справу з МФО.
  • Вибрати банківський кредит.

Останній варіант також іноді передбачає залишення в заставу автомобіля. То який з цих варіантів можна назвати найбільш вигідним?

Якщо мова йде про приватний позику, то тут ніяк не обійтися без присутності нотаріуса. Але і він в деяких випадках може виявитися безсилим, тому що цей варіант - справжня золота жила для шахраїв. Цей спосіб можна внести в список отримання кредиту, але його ніяк не можна назвати ідеальним.

Звернення в МФО має свої переваги, і шахрайства тут практично нема чого боятися. Ось тільки грошей доведеться повертати набагато більше, так як відсотки нараховуються кожен день. З банком також проблем не повинно бути. Але тільки попередньо доведеться побігати, щоб оформити всі необхідні документи. Зате автоломбард cgfc.com.ua гроші видасть відразу після огляду машини і підписання документів.

Кредит в автоломбарді: чи вигідно це?

Якщо гроші потрібні якомога швидше, часто вибирається варіант з автоломбардів. Багатьом автолюбителям це здається більш вигідно. Все ж з банком складніше домовитися щодо відстрочки виплат, і за це можна потрапити в «чорний» банківський список. Потім вже не вийде гроші взяти ні в одному банку. Особливо це стосується підприємців, так як їм з такими фінансовими організаціями доводиться часто мати справу.

Серед переваг кредиту в автоломбарді під заставу авто можна назвати кілька фактів.

  • Не потрібно надавати довідку про свої доходи.
  • Угода оформляється дуже швидко.
  • Знадобиться мінімум паперів: паспорт, а також документи на транспортний засіб.
  • Пропонується два варіанти: залишити машину або ж ПТС.

Але потрібно враховувати наступне: сума кредиту повністю залежить від того, в якому стані знаходиться автомобіль. Також потрібно звернути увагу на те, що якщо мова йде про дорогу іномарку, то вдасться отримати до 90% від її ринкової вартості.

Але якщо залишається ПТС, тоді сума кредиту значно зменшитися, і складе тільки 50-60%. Необхідно пам'ятати і про те, що так як тут відсутня паперова тяганина, та й гроші видають протягом 30-40 хвилин, то і процентна ставка може бути великий.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора