Розширення доступу до аналітичної інформації в мережі Twitter

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1089

Як нещодавно повідомило The Next Web, сервісом мікроблогів Twitter був розширений доступ до наявної інформації. Тепер всім користувачам безкоштовно доступні докладні відомості про передплатників блогу, якими є як люди, так і всесвітньо відомі бренди. Тут також тепер можна буде довідатися про рівень популярності записів, зроблених юзерами.

Сторінка Twitter, призначена для рекламодавців, передбачає можливість складати плани, проводити оплату, а також керувати певними рекламними кампаніями. Тільки після того, як користувач відвідав цю сторінку, йому стає доступною аналітична інформація, що стосується його облікового запису. Слід зауважити, що російськомовні користувачі будуть обізнані про неможливість доступу до даної рекламної платформи.

Це пов'язано з тим, що вона орієнтована на жителів США і людей, які володіють англійською мовою. Вкладка під назвою Analytics надає користувачам вибір, що складаються з двох опцій. В одній з них, під заголовком Timeline Activity показуються ті підсумкові відомості аккаунта, що були зроблені протягом місяця. Нагадаємо, що офіційних заяв з приводу розширення доступу до даних Twitter ще не надходило.

Детальна аналітична інформація дозволить краще аналізувати та розраховувати маркетингові прийоми рекламним компаніям та звичайним користувачам, які намагаються здобути популярність у найбільшому у світі сервісі мікроблогів.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора