Розробники оновили Ouya

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1060

Після того , як мобільна операційна система Android стала популярною , для неї стали випускати безліч цікавих іграшок . У результаті такого розвитку подій , велика частина виробників пристроїв на цій операційці стала робити акцент на технічних характеристиках своїх гаджетів , щоб продемонструвати відмінні показники у «важких» іграшках. Адже крім , як в іграх , задіяти продуктивність сьогоднішніх пристроїв практично ніде ( для додатків , навіть найважчих , вистачить простенького процесора , відпрацьовує ж себе він при « показі » графіки і різних обчисленнях в іграх ) .

Друзі сайту: на сайті http://verfit.ru ви зможете придбати якісні будівельні кріплення і метизи за цілком доступними цінами!

Один час навіть були популярні портативні консолі на андроїді , виробництвом яких займалися , в основному , китайські бренди , про існування яких мало хто знає , єдиний пристрій подібного плану , виконане « на п'ять » - це Shield від Nvidia з якісним виконанням всього (від корпусу і кнопок , до програмної складової) .

Але є ще одна « сторона» , це «домашні консолі » на андроиде , для геймерів , які люблять інді- іграшки. Однією з найпопулярніших є Ouya , яка якраз нещодавно отримала оновлення . Не дивлячись на те , що варто даний пристрій всього 100 доларів (за цю ціну купується безпосередньо консоль , а також один бездротової геймпад ) , компанія- виробник підтримує його і регулярно покращує . Наприклад , недавнє оновлення прибирає безліч багів - тепер приставка не гріється так сильно , перестала перезавантажуватися « довільно » , крім того - з'явилася можливість « сховати » гри з бібліотеки , щоб вони не заважали під рукою. З оновленням системи тепер теж проблем не буде (раніше , у деяких користувачів вона не хотіла оновлюватися з першого разу і дана процедура переривалася ) .


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора