Розробникам ігор під Xbox One буде легше

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1134

Ігри від незалежних розробників, які відрізняються своєю простотою, а також цікаві, користуються великим попитом серед геймерів. Не дивлячись на низьку вартість, зазвичай такі проекти знаходять свою аудиторію, готову платити за невелику, але якісну іграшку, в яку можна пограти 3-5 днів по кілька годин.

Раніше, багато популярні «інді»-розробники повідомляли, що у них немає бажання співпрацювати з Microsoft, так як попередній досвід був не з кращих - гру довго розглядали, плюс все це супроводжувалося купою бюрократичних моментів і витратою грошей (та і якщо ви хотіли випустити оновлення гри, навіть незначне, за це доводилося платити певну суму, а розкидатися грошима розробники собі дозволити не можуть, адже, в більшості випадків, прибутку у них далеко не мільйонні). З цієї причини розробники заявили про своє бажання співпрацювати з PlayStation 4, яке набагато більше, ніж бажання випускати і займатися розробкою іграшок для консолей від Microsoft.

У зв'язку з цим у компанії Гейтса пішли на поступки і спростили процес додавання і підтримки ігри для дрібних і незалежних розробників ігор. Так, розробники зможуть практично все робити самостійно - єдина проблема пов'язана з очікуванням модерації, і то - цей термін не перевищуватиме 14 днів, так що строк не критичний і будь-який розробник зможе перечекати якісь 2 тижні. Сподіваємося, це стимулює інді-розробників випускати свої проекти на нову консоль від Microsoft - Xbox One.

Друзі сайту: якщо раптово ви, чи ваша близька людина захворіли, вам можуть знадобитись он-лайн консультации врачей, де кваліфіковані працівники дадуть відповіді на всі ваші питання!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора