Роскомнадзор отримав більше 10 000 скарг на Вконтакте

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1099

Всі вже чули про ініціативи Роскомнадзора - вони займаються прийомом скарг на різні сайти та матеріали в мережі, які можуть становити небезпеку, ну або ж якщо дані матеріали є незаконними. Представниками даної організації створено спеціальний «чорний список» сайтів, куди додають всі небезпечні ресурси, щоб у віртуальному просторі жителі були поза небезпекою. Приміром, закрито безліч ресурсів, які так чи інакше пропагували насильство, були як-небудь пов'язані з педофілією і т.д.

Найбільше скарг отримали на сайт «Вконтакте». Скарги самого різного характеру, адже на цьому сайті можна знайти практично все, що завгодно (групи, або, як їх ще називають - спільноти з'являються тисячами щодня, природно, є й ті, які розміщують заборонені матеріали, в результаті чого добропорядні користувачі скаржаться на контент , який знаходиться на сайті). Також на сайті безліч «дорослого» відео, наявність якого сильно лякає батьків, діти яких багато часу проводять в соціальній мережі - вони і шлють скарги.

Всього за період з листопада минулого року, до липня 2013 ого було отримано понад 10 тисяч скарг на дану соц. мережу. На другому місці, як не дивно, виявився сайт самого реєстру, тому що на ньому містяться посилання на всі «заборонені» сайти. Наступне місце зайняв відео-хостинг YouTube, яким володіє відомий інтернет-гігант - компанія Google. На даний сервіс надійшло майже 3 000 скарг. Також у «лідерах» виявилися такі сайти, як живий журнал і kremlin (офіційний ресурс Кремля).

Друзі сайту: Карта Житомира


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора