Російський ринок онлайн-продажів продовжить зростання

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1498

На думку експертів, сегмент онлайн-торгівлі в Росії має великий потенціал для розвитку за рахунок зростання продажів в регіонах країни. Сьогодні доставка по пошті або кур'єрськими службами дозволяє купувати в мережі все частіше, використовуючи для оплати кредитні карти. Ця тема, зокрема, обговорювалася на минулому в минулому місяці в Москві конференції «Електронна Торгівля 2012».

 

Відзначимо, що це вже 8-а за рахунком конференція з багатоканальним і інтернет-продажам. Учасники конференції впевнені, що інтернет-торгівля в Російській Федерації продемонструє в поточному і наступному році позитивну динаміку. Незважаючи на недостатньо розвинений механізм доставки онлайн-покупок і присутність на периферії великої кількості оффлейн-мереж, регіональні покупки стануть основною рушійною силою розвитку сегмент онлайн-рітейлу. Згідно зі статистикою, зібраною і обробленої агентством Data Insight, в минулому році обсяг ринку інтернет-покупок досяг рівня 10.5 млрд. доларів. Сюди входячи купівлі та продажу цифрових товарів, а також ринок квитків, без якого вітчизняний онлайн-ринок згенерував покупок і продажів на суму 8.1 млрд. доларів.

Таким чином, торішні обороти Росії в сфері онлайн-торгівлі були порівнянні з Бразилією і деякими країнами Європи, таких як Іспанія та Італія. У теж час, в наявності відставання від показників ЄС і США. У загальному обсязі роздрібної торгівлі частка російського ринку онлайн-продажів не перевищила 2%, тоді як у США цей показник склав 7%, а в більшості країн Західної Європи - 9%. Враховуючи зростання ринку, можна чекати, що в поточному і наступному році розрив вдасться скоротити.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора