Різновиди електричних котлів

  • Переглядів: 176

Електричні котли бувають дуже різні - це дозволяє підбирати оптимальні варіанти для кожного конкретного випадку. У статті описуються основні види опалювального обладнання, яке споживає електроенергію.

Електрокотли protherm скат складають непогану конкуренцію іншим видам опалювальних приладів, наприклад, газовим або твердопаливних котлах. Вони широко використовуються в опалювальних системах самих різних приміщень, проте найбільшу популярність завоювали в житлових будинках і квартирах з невеликою площею. Такі котли відмінно підходять для установки там, де не можна облаштувати димохід або підвести газ. Вони компактні, безпечні у використанні, не вимагають чищення від сажі, так як не виробляють її.

Завдяки автоматичному режиму роботи, такі котли Protherm Скат можуть працювати при мінімальному втручанні людини.

Де найкраще встановлювати електричні котли Найчастіше вибір на користь електрокотлів роблять там, де неможливо підключитися до газової магістралі. Серед таких об'єктів можуть бути:

  • геліосистеми, теплі підлоги;
  • опалення будинків житлового типу, квартир в межах міста, об'єктів комерційного спрямування, які використовують в якості теплоносія воду; системи, що використовують відразу декілька типів палива, включаючи тверде та рідке паливо;
  • об'єкти промислового типу, яким необхідно постійно підтримувати температуру на виробництві та мати доступ до гарячої води.

Різновиди електричних котлів

Котли опалення Protherm Скат, які споживають електрику, можуть належати до одного з наступних типів:

  • індукційні.
  • ТеНові;
  • електродні;
  • ТеНові котли

Стандартний варіант ТеНові котла виглядає як ємність, в яку вбудовані трубчасті нагрівальні елементи (ТЕНи). Вони виготовляються з матеріалу з високим рівнем опору - він буде розжарюватися при проходженні через нього електричного струму. Коли в котел Protherm Скат надходить електроенергія, тени починають передавати тепло теплоносія, постійно підігріваючи його.

Електродні котли

Електродні котли взаємодіють безпосередньо з водою, не використовуючи для цього ніяких проміжних деталей нагріву. В котлі встановлюється перетворювач, що створює електричне поле змінного типу. В результаті його впливу, вільні іони, які у великій кількості знаходяться в воді, починають переміщатися між анодом і катодом. Цей процес призводить до збільшення температури води.

Індукційні котли

Головною деталлю індукційного котла є сердечник - дві вкладені одна в одну металеві труби, на які намотана обмотка. Вони створюють магнітне поле, яке розігріває металеві предмети, що потрапляють в нього. Власне, дві сталеві труби дуже швидко починають розжарюватися, передаючи тепло теплоносія.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора