Рейк'явік не показує результатів

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 796

Видавництво і пошуковик знову судяться у справі «нещасливої» книги. Це почалося вже багато років тому: перше слухання у справі пройшло ще в липні дві тисячі одинадцятого року.

Проблеми виникли через те, що і «АСТ-Книга Прес» і пошукач Яндекс склали договір з книжковим автором на розповсюдження даного словника. Але пошуковик відстав від видавництва на пару років. В результаті чого «АСТ-Книга Прес» звинуватила систему пошукову у порушенні авторських прав видавництва і в судовому порядку запросила грошову компенсацію в сумі п'яти з половиною мільйонів рублів.

Суддя ж зменшив цю компенсацію в десять разів, до п'ятисот тисяч, а також зажадав видалити словник з сайту пошуковика. Яндекс, природно, з даним рішенням не погодився і спробував його оскаржити. Але, як видно, безрезультатно. Краще б не затівали суди і не вигадували «непотрібні і ліві» сервіси.

Відомий пошуковик Яндекс запустив нову пошукову систему під назвою «Рейк'явік». Вона враховує переваги користувача в мовному плані. І зараз користувачі, які намагаються знайти англомовні ресурси, побачать лише в результаті пошуку більше на них посилань, і навпаки.

Друзі сайту: Вас може зацікавити кикбоксинг для девушек, якщо ви хочете навчитись цьому виду спорту!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора