Ретаргетинг тепер і в Яндексі

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 841

Приголомшлива новина для рекламодавців: пошукова система Яндекс запустила на бета-тестування технологію ретаргетинга! Тепер рекламодавці можуть звернутися до користувачів, які подивились їх сайт!

Використання даної технології дуже навіть зручно! Тепер буде набагато легше вивчити попит і поведінку покупця. Адже тепер рекламодавець без проблем може зв'язатися з користувачем, що побувала у нього на сайті, і дізнатися всю необхідну інформацію.

Як працює дана технологія? Все дуже просто, дана технологія отримує всі необхідні відомості з Яндекс.Метрики. Далі ці відомості ретельно обробляються, і на отриманих результатах розробляється подальший ряд маркетингових дій. Так само дана технологія в пошуковій мережі Яндекс дозволяє гнучко налаштувати рекламну кампанію.

У Яндекс.Директ просто вказуємо через скільки днів треба заманити користувача назад на сайт рекламодавця для повторного вивчення сайту. Це необхідно для того, щоб привернути користувача для більш ретельного вивчення послуг рекламодавця, перший раз він міг більш поверхнево вивчити послуги, або у нього не було часу він просто вийшов і забув. Щоб не упустити потенційного клієнта, дана технологія через кілька днів нагадає йому про існування сайту рекламодавця.

Недолік даної технології ретаргетінга полягає в тому, що багатьом користувачам не подобається, коли їм постійно нагадують про одне й те ж сайті, а деяких така реклама дратує або навіть змушує відчувати комплекси (яскравий приклад це реклама про схуднення). І багато користувачів починають проводити ряд додаткових заходів, щоб уникнути переслідування реклами.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора