Рендер ферма: переваги та особливості

  • Переглядів: 519

Сучасна комп'ютерна графіка та візуалізація виходить на якісно новий рівень. Пропоновані технології дозволяють створювати унікальні статичні і динамічні зображення. Однак, для створення професійної візуалізації, яка застосовує виключно сучасні рішення, потрібно використання не менше сучасної техніки.

Передові технічні рішення коштують досить недешево. А це означає, що ними може скористатися лише компанія, вже має в своєму розпорядженні не тільки достатню вагу на ринку, але і лідируючими позиціями серед конкурентів. Повинна бути присутнім можливість в короткий час досягти окупності вкладених коштів.

Однак, існує витончене і доступне рішення, яке дозволить отримати сучасні потужності для зазначеної сфери робіт. На сайті forrender.com ви можете дізнатися детальніше про послуги надання рендер-ферми. По суті, мова йде про потужний сервер, який може забезпечувати виділення обчислювальних потужностей відповідно до розв'язуваного завдання.

Нижче представлені основні переваги:

  • немає необхідності виділення великої площі під розташування фізичного обладнання;
  • доступна вартість навіть для дизайнера-фрілансера;
  • можливість формування обчислювальних потужностей під власну задачу;
  • немає необхідності оплати електричної енергії для постачання фізичного обладнання.

Процес рендеринга (особливо, якщо мова йде про анімаційних роликах з частотою кадру вище 300 fps) вимагає високої обчислювальної здатності. Рендер-ферма надає три пріоритети по потужності: низький, середній, високий.

Завдяки вищезазначеного підходу і вдається оптимізувати обчислювальні потужності під власні завдання. В результаті переплачувати за незатребувану потужність не доведеться.

Візуалізація досягла величезних висот у своєму розвитку. Кінематографічні відеоролики (які не знято на камеру, а спочатку відмальовані) використовуються в рекламі і кіноіндустрії.

Крім вищезазначеної сфери, рендер-ферма з успіхом може застосовуватися дизайнерами інтер'єрів / екстер'єрів. Прораховані зображення набувають фотографічну точність.

Відзначимо, що рендеринг зображень навіть в невеликій роздільності вже вимагає сучасного обладнання. З розвитком віртуальної реальності подібна послуга буде все більше затребувана серед дизайнерів.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора