Ремонт квартири під ключ: особливості

  • Переглядів: 140


Замовлення комплексного ремонту квартири під ключ дозволяє зробити модернізацію житла в найкоротші терміни, зменшити вартість його ремонту. Такий ремонт проводять спеціалізовані будівельні фірми.

Після отримання заявки клієнта її фахівці проведуть огляд квартири, і на підставі його результатів підберуть необхідний комплекс послуг і потрібні для них матеріали, розроблять проєкт ремонту і після цього бригада робітників приступить до його здійснення. Якщо вас цікавить ремонт кухні в Харкові, то радимо перейти за посиланням https://avangardbuilding.com.ua/service/remont-kuhni/ вже зараз.

Початкові етапи ремонту


Першим етапом підготовки до ремонту є складання проєкту. Розробка проєкту обробки квартир починається з обміру приміщень. Після чого, відповідно до побажань господарів, підбираються необхідні матеріали, визначається їх кількість, складається план дизайну. Результати огляду оформляються в офіційний документ, який буде в подальшому робочим планом ремонту.

Як і будь-який ремонт, ремонт під ключ починається з позбавлення старого покриття стелі підлоги і стін, після чого робиться їх вирівнювання, оштукатурювання і підготовка до остаточної обробки. Також з квартири видаляється меблі, демонтуються ті інженерні комунікації, заміна яких планується. До речі, замовити ремонт 3 кімнатної квартири від Авангард ви зможете, перейшовши за даним посиланням https://avangardbuilding.com.ua/service/remont-trjohkomnatnoj-kvartiry/ і відправивши заявку.

Завершальна обробка

Після підготовчих робіт настає черга чистової обробки. Цей етап передбачає фарбування стін і стелі, або поклейку шпалер. На підлогу настилають фінальне покриття: це може бути ламінат, паркет, лінолеум. Вибір матеріалу визначається на етапі проєктування господарями квартири.

Через те, що ремонт під ключ передбачає, що після закінчення робіт квартира відразу ж може заселятися для повноцінного життя в ній, то підбір меблів також нерідко входить в план робіт. Установкою і підгонкою меблів під дизайн приміщень займається спеціальна бригада оформлювачів.

Ремонт квартири під ключ проводиться компанією, спеціально створеної для здійснення таких замовлень. Після того, як замовник викладе свої докладні побажання, він більше не братиме участі практично в процесі ремонту. В ідеалі замовник приймає замовлення в день закінчення робіт і тут же вселяється в квартиру для проживання в ній, не роблячи ніяких додаткових змін.

Перед тим, як прийняти замовлення від клієнта, її консультанти проводять безкоштовні попередні консультації. Під час їх проведення можна ознайомитися з умовами майбутньої угоди на ремонт, з актуальними розцінками, варіантами дизайну. Подібний ремонт виробляють тільки досвідчені майстри. Робиться це оперативно, в максимально короткі терміни.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора