Реліз Grand Theft Auto V може відбутися вже в травні 2013 року

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1822

На форумі Gamespot анонімним користувачем з посиланням на недавно звільненого з Rockstar North співробітника розміщена інформація про те, що реліз Grand Theft Auto V запланований на травень наступного року. Уточнюється також, що демонстрація першої версії гри відбудеться на виставці Е3.

Повідомлення форуму з даною інформацією вже видалено модераторами, але його копія поки зберігається в кеші пошукової системи Google. У повідомленні також є відомості про головного персонажа Grand Theft Auto V, ім'я якого буде Альберт Де Сілва. Героєм сюжету стане авантюрист іспанського походження, колишній учасник мафіозного угрупування з міста Вайс-Сіті. Уточнюється, що головний герой залишається в живих у фіналі гри, а в одиночному варіанті GTA V саме він буде єдиним персонажем.

У порівнянні з GTA IV ігровий світ буде збільшено в п'ять разів і розділено на три ділянки. Основні події розгорнуться в місті Лос-Сантосі. Геймери отримають можливість використовувати величезну кількість різноманітних транспортних засобів, включаючи літаки. Багатокористувацький режим Grand Theft Auto V розрахований на 32 учасників, які зможуть формувати банди, які контролюють свої зони в місті Лос-Сантосі. Дана анонімна інформація поки не отримала офіційних коментарів з боку представників Rockstar North.

Друзі сайту: оффшор


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора