Реклама в соцмережах не настільки ефективна

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1498

Сьогодні більшість великих компаній використовують рекламу в інтернеті. Їхні фахівці постійно займаються пошуковим просуванням сайтів в інтернеті. Також багато великих компаній мають свої акаунти в соціальних мережах.

Друзі сайту: ви можете швидко та просто купить мужские угги украина відмінної якості за доступними цінами!

Представник компанії Coca-Cola зовсім недавно оприлюднив свою доповідь, який стосується реклами в соціальних мережах. Це сталося на конференції Advertising Research Foundation's Re: think 2013, яка проходила в США. Ерік Шмідт розповів про те, що активність компанії в соціальних мережах не приносить очікуваного збільшення продажів. Всі присутні були дуже здивовані, адже Coca-Cola має акаунти у всіх соціальних мережах. При цьому сторінки компанії є досить відвідуваними.

Сьогодні в інтернеті можна знайти все про просування. Prostoweb.com.ua дуже популярний сайт про пошуковому просуванні сайту. Навіть якщо представники компанії Coca-Cola вважають рекламу в інтернеті не настільки ефективною, ви все одно можете її використовувати.

Ерік Шмідт заявив на конференції про те, що реклама в соціальних мережах збільшує продажі компанії всього на 0,01%. Але представник Coca-Cola розповів про те, що фахівці з реклами не враховували показ відео в мережі та розширення контенту.

Також Ерік Шмідт заявив про те, що пошукова реклама в мережі в два рази менш ефективна, ніж реклама на телебаченні.

Після виступу Еріка Шмідта, виступив інший представник компанії Coca-Cola. Він зробив своє висловлювання через тиждень після проведення конференції. За його словами, не можна розглядати пошукову рекламу окремо від всього комплексу маркетингу. Всі елементи реклами важливі для компанії, в тому числі реклама в мережі.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора