Reima - лідер у світі дитячого одягу

  • Переглядів: 419


Всім тим, хто звик купувати для своїх дітей тільки найкраще, радимо звернути увагу на одяг бренду Reima. Це продукція відомого фінського бренду, що має багаторічну історію і заслужену репутацію відповідального виконавця високотехнологічної продукції для підростаючого покоління. Компанія успішно працює на ринку вже більше 70-ти років, постійно вдосконалюючи свої товари, підлаштовуючи їх під запити і потреби сучасних батьків і дітей. У своїй лабораторії створюються нові, ще більш інноваційні матеріали, завдяки яким дитячий одяг Reima стає ще більш зручним і практичним в носінні. Особлива увага виробника приділяється дизайну моделей. Він змінюється відповідно до примх моди, прищеплюючи дітлахам з дитинства стиль і відмінний смак, дозволяючи їм завжди бути в тренді.

Але що залишилося незмінним протягом усього цього часу, так це стабільно високу якість продукції. Кожна куртка, штани або комбінезон, які представлені в интернет-магазине Reima піддаються ретельному тестуванню. Вони проходять багатоетапні контролі якості, що дозволяють виявити навіть найдрібніші дефекти і недоліки. Такі моделі миттєво бракуються і не надходять у продаж. Тому, вирішивши купити одяг для дітей Reima, можете бути впевнені, що отримаєте речі дивовижної якості. Але це далеко не всі переваги, властиві продукції відомого фінського бренду. 

Основні переваги одягу Reima 

Говорити про переваги одягу можна до нескінченності довго, тому зараз виділимо лише ключові моменти:

  • Вітро- і водонепроникність. У комбінезоні або комплекті Reima  ваша дитина зможе гуляти під проливним дощем, залишаючись при цьому абсолютно сухим. Можете бути впевнені, що навіть сильні пориви вітру не донесуть холод під одяг. Проклеєні шви і захисні накладки на блискавках також протистоять потрапляння вологи під одяг.
  • Здатність «дихати». Мікропори, наявні в матеріалі, забезпечують ефективний повітрообмін, відводячи від тіла надлишкове тепло і вологу (піт). Завдяки цьому дитина залишається сухим навіть при активному проведенні часу на свіжому повітрі.
  • Брудовідштовхувальне покриття. Якщо не хочете сильно заморочуватися з доглядом за верхнім одягом свою дитину, задумайтеся над тим, щоб купити комбінезон Reima або куртку зі штанами для нього. Велика частина забруднень видаляється сухою чисткою, і навіть якщо ви виперете річ ввечері, то до ранку вона буде абсолютно сухий.
  • Підвищена зносостійкість. Речі з каталогу виробника здатні витримати навіть дуже інтенсивну експлуатацію, залишаючись при цьому ідеальними зовні.
  • Висока функціональність. За це відповідають знімні капюшони, відстібаються шари, знімні штрипки, світловідбиваючі елементи, регульовані манжети, еластичні лямки на напівкомбінезонах і штанях Reima  тощо.

Залишилося тільки до всього цього додати зручність в шкарпетці, невелика вага, продуманий крій, передбачений запас на виріс, стильний сучасний дизайн, як стане зрозуміло, що кращого рішення для дитини просто не знайти. Ось тепер можна вирушати за покупками. 

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора