Реєстрація на «SEO очима клієнтів»

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 976

Четвертого червня цього року закінчиться період прийняття заявок на реєстрацію. Почалася реєстрація на початку лютого. На даний момент же більше вісімдесяти компаній зареєструвалися, але їх число збільшується з кожним днем.

Протягом усього березня буде проходити прийом проектів, мета цього прийому - аналіз. SEO-компанії повинні будуть представити мінімум по п'ятнадцять проектів, які просуваються в Рунеті. З представниками цих проектів надалі буде проводитися інтерв'ю по телефону.

Що ж таке рейтинг «SEO очима клієнтів»? Це рейтинговий лист компаній, який складається на підставі правдивих відгуків про компанії від SEO клієнтів. Цей рейтинг проводиться вже четвертий рік і до цього часу в рейтинг увійшли десятки великих і дрібних компаній. Для того, щоб стати лідером в цьому рейтингу необов'язково бути великою компанією, у якої величезний штат співробітників і безліч клієнтів. Лідером може стати і порівняно невелика компанія, з не таким вже й великим штатом і кількістю клієнтів. Це підтверджують результати рейтингів 2010 і 2011 років.

Яку ж користь приносить участь у цьому рейтингу? Почнемо з того, що беручи участь у рейтингу компанія дізнається свої плюси і мінуси, причому від самих клієнтів. Таким чином вони дізнаються що потрібно поліпшити, а що у них і так непогано виходить. Є ще один плюс: можна залучити більше клієнтів до своєї фірми. Адже для замовників результати рейтингів є дуже вагомим аргументом. Також всі учасники заносяться в розділ «Учасників ринку», що є важливим чинником для клієнтів.

У рейтингу оцінюють якість, а також ефективність наданих послуг.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора