Реєстрація ТОВ: що, як і чому?

  • Переглядів: 491

Багато ділові люди хочуть знати, як відбувається реєстрація ТОВ? Дана стаття якраз і присвячена товариствам з обмеженою відповідальністю. Отже, така організація представляє собою підприємство, яке володіє розділеним на частки статутним капіталом. Ті люди, хто є учасниками такого товариства, не несуть відповідальності в більшій мірі, ніж вони вклали грошей в фірму, і відповідають тільки своєю часткою в ній.

За законодавством нашої країни до суспільства з обмеженою відповідальністю застосовуються набагато менші вимоги, ніж, наприклад, до акціонерного товариства, але при цьому деякі процедури все ж потрібно здійснювати в суворій відповідності з законом. Такою процедурою є, наприклад, регистрация ООО с юридическим адресом.

На даний момент існує досить-таки багато юридичних фірм, які за певну плату готові допомогти зареєструвати подібну організацію.

Що ж стосується самої процедури, то починається все з того, що засновники конкретної компанії складають статут товариства, а також протокол з загальних зборів засновників. На цих зборах, відповідно, приймається статут і вирішуються основні питання з приводу напрямки діяльності товариства.

Ще одним дуже важливим вимогою щодо заснування такої організації є внесення статутного капіталу, сума якого не може бути менше ніж десять тисяч грн.

При цьому навіть не обов'язково мати ці гроші готівкою, потрібно тільки пред'явити документи на майно, яке стане запорукою наявності цього капіталу.

Далі слід пам'ятати, що держава бере мито за реєстрацію.

Завершується реєстрація саме тим, що дані про вашу фірму вносяться до Єдиного реєстру юридичних осіб. Внесення в нього означає, що ваша фірма тепер поставлена на податковий облік.

Як тільки цей етап пройдено, можна починати безпосередньо діяльність фірми відповідно до статуту. Але при цьому слід знати, що якщо ви навіть нічого не робите, звіти для державних органів складати все одно необхідно, як би не хотілося від них відмовитися.

Ну а якщо ви проводите певні операції за рахунками фірми, то в державну казну вам доведеться заплатити дев'ять відсотків від проведення кожної зробленої вами операції.

В даний момент в нашій країні переважають саме ТОВ, через спрощену процедуру реєстрації та обмеженій формі відповідальності.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора