Razer Tartarus - клавіатура для геймерів

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1327

Практично всі сучасні люди приділяють якусь частину свого часу іграм. Деякі навіть користуються комп'ютером виключно в цих цілях, а на інші завдання витрачають мінімум свого часу, проводячи велику частину вільного часу за іграми. Лідируючими в цій галузі є ММО-ігри, "заточені" на витрату часу. Тобто, щоб бути хорошим гравцем і досягти в ігровому світі-чого або, або ж попросту навчитися грати, вам необхідно проводити там величезна кількість часу. Приміром, на такі ігри як "лінейдж", World Of Warcraft і Dota 2 людей витрачають до 10 годин часу на день.

Саме для таких ігроманів компанія Razer, як і багато інших подібних виробники, випускає "геймерські" маніпулятори, які допоможуть вам проводити в грі час з великим комфортом і насолодою. У Razer є величезна кількість крутих девайсів, це і мишки з різних матеріалів, різної форми і розміру, також є клавіатури, джойстики, навушники - загалом все, що стане в нагоді вам в іграх та й просто "комп'ютерного життя". Останній гаджет, який нещодавно з'явився у продажу, особливий інтерес представляє для "хардкорних" геймерів, які проводять свій час в різних ММО-іграх.

Наприклад, він може стати в нагоді в Dota 2, де все управління здійснюється мишкою і клавіатурою - Razer Tartarus підійде на цю роль чудово (є необхідна кількість клавіш, нічого зайвого, а також їх зручне розташування). Також слід відзначити наявність 8-позиційного покажчика, а всього присутній 25 клавіш. При цьому вартість "людська" - за цей корисний девайс Razer просить близько 80 доларів (у Європі - 80 євро).

Друзі сайту: ви завжди можете вигідно купить подержанный автомобиль, якщо у вас не вистачає грошей на нове авто! Правильно підібравши та оцінивши автомобіль, ви справді можете знайти якісний вид транспорту за низькою ціною!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора