Провід АС 70/11 та його характеристики

  • Переглядів: 26

Провід АС 70/11 застосовується для проведення струму в повітряних електромережах та атмосфері повітря 1 та 2 типу. При цьому концентрація сірчистого газу не може перевищувати 150 мг/м3.

Властивості АС-70/11

Для цього проводу використовують алюмінієві жили щодо струму. Вони обвивають сталевий осердя з оцинкованого дроту. Скрутка направляється так само, як і скручування розташованих рядом повивів у різних напрямках. Повив, що знаходиться зовні, скручується вправо. Провід не має ізоляції.

Як розшифровується абревіатура провіду АС 70/11?

  • А - означає, що струмопровідна жила зроблена з алюмінію;
  • С – матеріал для осердя – сталь;
  • 70 – діаметр перерізу частини дроту з алюмінію мм2;
  • 11 - діаметр перерізу сердечника в мм2.

Провід голий сталеалюмінієвий АС-70/11

Де використовується?

Застосовується провід АС 70/11 для передачі електроенергії на лініях електропередач, а також за допомогою нього можна проводити відведення на головній магістралі. Він використовується лише у повітряному середовищі. Допустима атмосфера повітря – 1 і 2 типи. При цьому сірчистого газу не повинно містити більше 150 мг/м2. Технічні характеристики дроту регулюються ГОСТом 839-80. Щоб прокласти АС, слід ретельно вивчити правила пристрою електромереж та електроустановок та інших документів.

Особливості

На провід можуть проводитися сильні навантаження в поздовжньому напрямку - сталевий сердечник здатний витримати їх. Його можна простягати між об'єктами, що знаходяться на великій відстані один від одного.
Торкаючись повітрям, алюмінієві жили створюють шар захисту, який оберігає провід від різних погодних умов.АС 70/11 може витримати будь-яку вологість, а також грибки та плісняву. Виріб виготовляється без зовнішньої ізоляції, тому він не боїться високої температури. Але якщо жили перегріваються, то можуть зашкодити. Такий провід можна використовувати за температури від -60 до +40 градусів. Провід придатний протягом 4 років із моменту виготовлення.

Продукція компанії ВСЕ Е

Підприємство ВСЕ Е є великим постачальником кабельно-провідникової продукції для підприємств різних галузей промисловості: від машинобудування до нафтогазового видобутку. Завдяки сучасному обладнанню та великій технічній базі, вироби, що випускаються ВСЕ Е, відрізняються високою якістю та довгим терміном використання. Ви можете придбати Провід АС 70/11, оформивши замовлення на нашому сайті. Ви можете зв'язатися з нами у зручний для вас час – наші оператори на зв'язку 24/7.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора