Просування в Google - це складно

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 932

Зробити сайт - це тільки початок роботи. Найцікавіше і складне слідує саме після розміщення сайту в мережі інтернет. Просування сайту - це те, про що не забуває не один власник сайту. Просування сайту до 2012 року було досить передбачувано і зрозуміло.

Друзі сайту: ви можете заказать дипломную работу відмінної якості за доступними цінами, якщо ви хочете зекономити час на написанні такої роботи!

Але з появою нових алгоритмів у пошуку та обробці якості контенту в пошуковій системі Google, ускладнило завдання по просуванню сайту в ТОП. Якщо раніше для виведення сайту в ТОП необхідно було просто переважна кількість зовнішніх посилань, то зараз цього не достатньо. Введення нового алгоритму в Google під назвою «Панда» ввело зміна в інструменти просування сайтів. Основний напрямок роботи алгоритму «Панда» було спрямовано на виявлення неякісно спам контенту.

Найцікавіше, що введення даного алгоритму на рунеті був затриманий приблизно на рік і був направлений в більше частини на американський та європейський контент. І ось як новий подарунок від Google в цьому році був введений новий алгоритм пошуку спам-контенту з ще більшим ступенем жорсткості, під назвою «Пінгвін». На відміну запущеного раніше алгоритму даних алгоритм відразу ж був направлений на весь пошуковий контент.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора