Прощання з боковим блоком реклами

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 861

Яндекс.Директ попрощався з боковим блоком реклами. Блок реклами Яндекс.Директ в середині березня став «плаваючим». Це послужило початком його вибіркового відображення в нижній частині сторінки і збоку її (залежно від того, наскільки ефективним є його розміщення). Варто відзначити, що правила показу рекламних оголошень чекають значні зміни. Так, в недалекому майбутньому планується прибрати правий рекламний блок. Замість нього планують впровадити блок під пошуковим результатом.

Щодо гарантованих показів можна сказати, що вони розміщуватимуться в нижній частині сторінки. Динамічні покази будуть також розміщатися в низу сторінки після першої сторінки під результатами пошуку. Схожий на спеціальну пропозицію нижній блок міститиме не більше чотирьох оголошень рекламного характеру. Цікаво, що для збільшення чисельності цільових переходів компанією було вирішено зробити до кожного оголошення додавання миттєвих посилань.

Друзі сайту: можливо вас зацікавить надійний інтернет магазин взуття, в якому ви можете замовити зручне та якісне взуття за доступними цінами.

Місяць досліджень статистики довів, що покази рекламних оголошень, які розміщені в нижній частині сторінки, набагато ефективніші і приносять більшу кількість переходів, ніж переходи в правому блоці. Досить цікавий той факт, який говорить про збільшення цієї позиції в два з половиною рази. За результатами дослідної роботи стало зрозуміло, що по рекламних оголошеннях переходять в більшій мірі потенційні покупці.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора