Промислові посудомийні машини для ресторанів

  • Переглядів: 526

На підприємствах громадського харчування завжди багато посуду, який необхідно мити по кілька разів на день у відчутній кількості. При цьому важлива якість обробки і результат, щоб на виході відвідувачі отримали чисті прилади без стороннього запаху, слідів від забруднень або липких на дотик. У ресторанах, кафе та їдальнях, які щодня відвідує безліч людей, впоратися з цим завданням зможе професійна посудомийна машина.

Що вміє робити обладнання?

Посудомийки справляються з низкою завдань одночасно, економлячи час, водний витрата і миючий засіб краще, ніж це б робили кілька людей. Власники ресторанів, щодня відвідує від 300 осіб, заощадять і виграють від того, якщо куплять цей дорогий агрегат. Він витрачає трохи часу на мийку і раціонально розподіляє воду, яка використовується у величезних обсягах на таких підприємствах.

Туннельные посудомоечные машины здатні:

  • Дезінфікувати;
  • Мити тарілки, каструлі, сковороди, листи, прилади, склянки, чашки;
  • Сушити.

Всі ці функції запрограмовані і виконуються строго послідовно, а спеціальні встановлені датчики контролюють процес і оцінюють результат. Залежно від марки і моделі, складність роботи і обсяг завантаження відрізняється.

Різновиди посудомийної техніки

Побутові та промислові варіації відрізняються не тільки розміром, але і конструкцією і матеріалами. У домашніх умовах встановлюють компактний варіант, що використовується раз в день. Сім'я з 5 осіб збирає тарілки і каструлі за весь день і ввечері запустити посудомийку, яка за дві години все відмиє і прополоще. Це зручно, якщо брудних тарілок накопичується багато, а також в будинку з маленькими дітьми, де дезінфекція дуже важлива. Ціна на побутовий агрегат набагато нижче, ніж на промисловий. Виробники часто економлять на його деталях і ставлять пластикові, замість сталевих.

Види виробничої посудомийної техніки:

З фронтальним завантаженням. Вона зазвичай невеликого розміру і підходить для миття тарілок, вилок, ложок, ножів.

Купольного типу - предмети завантажується на підставку, а зверху накривається купольним коробом, який виконує подачу води і мильного розчину. У цих випадках нерідко бувають додаткові столи з боків.

Конвеєр - це складне професійне пристрій, що займає простір на кухні, його раціонально купити для компаній громадського харчування з сильною завантаженістю. В тунель надходять брудні позиції, які в процесі черзі миються, споліскуються, обробляються гарячим паром і сушаться. На виході конвеєрної стрічки буде чекати короб з чистим посудом на підставці.

Для склянок і скла - корисно використовувати як доповнення до основного апарату. У нього поміщається велика кількість скляного посуду. Пристрій компактного розміру і може ставитися прямо під барну стійку. Келихи, чарки та коктейльні ємності будуть блищати і скрипіти після очищення.

На громадських об'єктах встановлюють складні системи і, чим більше ресторан, тим об'ємніше техніка йому потрібна, щоб впоратися з усіма завданнями протягом дня. Також в них містяться великі каструлі, котли, підставки і широкі форми.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора