Project Tango виходить офіційно

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1040

Поки що Google торгує лише одним експериментальним пристроєм, в основному, з метою поліпшити його до початку масових продажів, викликати інтерес у майбутніх покупців і просто подивитися, як взагалі почувається подібний продукт в умовах реального ринку, але до розумних очками незабаром приєднається ще один цікавий гаджет, спрямований на допомогу розробникам і творчим людям.

 

Друзі сайту: вас може зацікавити доставка малых и контейнерных грузов из Китая за вигідними цінами!

Представлена ​​раніше технологія знайшла застосування в планшеті під назвою Project Tango, він володіє необхідним обладнанням для сканування навколишнього середовища і створення 3D-моделі відсканованого.

Для того, щоб все це обробити в гаджет вбудували воістину круте залізо, а саме - аж 4 гігабайти оперативної пам'яті, процесор від Nvidia - K1, який за запевненням розробникам не поступається в продуктивності таким на консолях попереднього покоління, а також 128 ГБ власної пам'яті, яка стане в нагоді для зберігання всіх відсканованих моделей. Дисплей Full HD, камера - на 4 мегапікселя але зі «спеціальної» функцією, про яку ми розповіли раніше. Ціна планшета - символічні 1024 долара, що досить непогано для такої новинки.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора