Програма, яка аналізує «лайки»

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1138

Британські вчені розробили новий програмний продукт, який дає можливість робити аналіз «лайків» користувачів соціальної мережі Facebook. Ця програма дає можливість визначити вік і IQ людини, а також інтереси і сексуальну орієнтацію.

Для розробників важливість цієї програми полягає в тому, що вона може мінімізувати витрати на рекламні кампанії, оскільки з високою ймовірністю можна встановити цільову аудиторію. Визначаючи таким чином інтереси користувачів Інтернету можна досягти високої ефективності в багатьох напрямках діяльності. У тому числі можна більш ефективно проводити розкрутку сайту.

Було проведено дослідження цього програмного продукту. Так, Кембриджський університет спільно з Microsoft розробив спеціальні анкети та опитав 58 тисяч чоловік. Поряд з цим працював цей же програмний продукт, який створював психологічний портрет кожного учасника опитування виходячи з їх історії діяльності в мережі Facebook. А потім ця програма порівнювала свій психологічний портрет з результатами анкети.

Результати цього дослідження приємно здивували британських учених. Їх програмний продукт зумів на 95% визначити національність учасників опитування, в 88% випадків зумів встановити сексуальну орієнтацію, а також в 85% випадків визначив політичні погляди. Крім цього з високою ймовірністю був встановлений і рівень розвитку інтелекту.

Розробники побоюються, що цей продукт може вдарити по приватності в Інтернеті.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора