Програма стеження Riot-Rapid Information Overlay Technology

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1167

Компанія Raytheon, що знаходиться в Америці, разом з урядом США придумала технологію, яка дозволяє проводити стеження за людьми і робити прогнози їх переміщень на основі тих даних, які є у них в соціальних мережах. Програма, розробка якої йшла протягом цілих двох років, називається Riot-Rapid Information Overlay Technology. За допомогою нової системи, що нагадує пошуковик, можна отримати повну інформацію про якусь людину, а також про всі його друзів, тих місцях, які він відвідував і багато інших відомостей, які програма може видати при необхідності.

Друзі сайту: вам можуть знадобитися якісні электромонтажные работы в Москве, які ви можете замовити за доступними цінами, якщо ви вирішуєте питання енергозабезпечення!

Особливістю програми Riot є можливість передбачати всі переміщення, які користувач може зробити в майбутньому. Дані для таких відомостей система бере не тільки з Facebook, але також використовує GPS-координати з Foursquare і з блогів Twitter. Провівши аналіз закономірностей поведінки користувача, Riot може видати діаграму з місцями, які користувач найчастіше відвідує із зазначенням часу відвідування.

Дана розробка продаватися не буде. Планується її використовувати для поліпшення власних розробок компанії, яка випустила даний продукт. Це дозволить поліпшити роботу компанії і людей, які на неї працюють, а також заощадити час на пошуки необхідних даних про ту чи іншу людину. Програма допоможе оптимізувати людські ресурси підприємства, розподіливши робочих оптимально, без втрати якості. Крім того, відомості, отримані за допомогою даної програми, корисні і затребувані, так як вона їх видає з максимальною точністю розташування користувачів на поточний момент часу і всі його пересування, вчинені до цього.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора