Правила вибору сигналізації в квартиру

  • Переглядів: 626

Кожен домовласник з часом замислюється про забезпечення охорони своїх близьких і власного майна. При цьому з'являється безліч питань щодо вибору сигналізації для свого житла. Тут ми розповімо, як уникнути помилок при виборі необхідного типу сигналізації.

Для установки в квартирі існує кілька різновидів охоронної сигналізації:

  • Система відеоспостереження допомагає захистити житло від попадання грабіжників, зломів і т.п.
  • Охоронно-пожежна сигналізація. До цієї групи фахівці відносять різні системи пожежної та охоронної сигналізації, завданням яких виступає захист людей, і їх майна від зломів, пожеж і т.д.
  • Система контролю і управління доступом в житловий будинок.

Найдієвішим методом захисту житлового приміщення, на думку експертів даної сфери, є пожежно-охоронна сигналізація.

Існують різні сигналізації, і вибір устаткування залежить від уподобань і фінансових можливостей власників об'єкта для установки охорони.

В першу чергу слід визначитися, з якою метою встановлюється сигнализация в квартиру Харьков. Є два варіанти представленої захисту. Це може бути автономний тип, який здійснює свою роботу без підключення до охоронних компаній. В цьому випадку тривожний сигнал про проникнення в квартиру надходить власнику квартири.

При пультової типі охорони тривожний сигнал надходить на центральний пункт охоронної організації. Цей сигнал передається за допомогою GSM-каналу або телефонної лінії.

В обох випадках датчики сигналізації моментально відреагують на спробу злому вхідних дверей, вибивання вікон, проникнення на приватну територію сторонніх людей. При установці устаткування Ви можете додатково подумати про встановлення датчиків, які реагують на витік газу і задимлення. Це дозволить зберегти майно, в разі виникнення пожежі.

Автономна охорона призначена для самостійного контролю домовласника, при виникненні проблем. Сигнал надходить на телефон до господаря квартири, і він самостійно вирішує, що далі робити. Якщо Ви скористаєтеся послугами пультової охорони, після сигналу на місце об'єкту, що охороняється відправляється команда охоронців. У цьому випадку представники охоронного агентства повідомляють власнику квартири про що надійшов сигнал. Сучасні датчики посилають сигнал відразу як охоронному агентству, так і власнику квартири.

Якщо при установці сигналізації власнику житла важливо не порушити створений інтер'єр, тоді слід віддати свою перевагу покупці бездротового обладнання. За своєю вартістю воно не сильно відрізняється від проводового, але його установка обійдеться дорожче. При наявності домашніх тварин слід скористатися спеціальними додатковими датчиками, які не реагуватимуть на переміщення домашніх вихованців.

Сигналізації розрізняють по різному способу їх підключення і відключення. Власник квартири може користуватися ключем, введенням пін-коду, який вводиться на переносному брелоку або пульті.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора