Правила вибору чоловічого портмоне: на що звертати увагу?

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 886

Який подарунок може піднести дівчина своєму коханому хлопцеві? Варіантів сьогодні пропонується багато, але найкращим подарунком може виявитися чоловіче шкіряне портмоне. Але такий аксесуар обов'язково повинен бути брендовим, щоб на ньому відразу впадав в очі логотип. Тому треба правильно знайти магазин для його покупки.

Навіщо потрібно чоловіче портмоне?

Купувати такий аксесуар вигідно в інтернет-магазині, посмотреть здесь. Але необхідно враховувати, що чим більше шкіряних портмоне тут виявиться, тим краще. Це дозволить вибрати саме те, що потрібно. Навіщо ж потрібно такий виріб, що там можна зберігати? Адже чоловіки ж не просто так його використовують.

Саме основне призначення портмоне - це зберігання паперових грошових знаків. По-перше, в цьому випадку вони не випадуть з кишені. А таке часто буває, якщо просто зберігати гроші в кишені брюк або костюма. Поліз за ключами від автомобіля, і в момент, коли рука почала виходити з кишені, звідти відразу можуть випасти і гроші. І добре, якщо це виявилася дрібниця. Але ж випасти може і солідна купюра. А по-друге, в портмоне гроші не порвуться і не помнуться.

Також в такий аксесуар зручно зберігати і візитки, кредитки, автомобільні права та інші документи. Тому портмоне відрізняється великою функціональністю. Якщо постаратися, можна підібрати таку модель, де є велике відділення і для паспорта. Подібні вироби почали з'являтися тоді, коли стали друкувати паперові гроші. Правда, тоді портмоне було зовсім не таке, як зараз.

Як вибрати портмоне?

Чоловічі гаманці бувають абсолютно різні. За своєю формою вони поділяються на горизонтальні і вертикальні. Горизонтальні відрізняються меншими розмірами. Але зате вони товщі, в них вдасться покласти більше різних штучок. Горизонтальні портмоне прийнято носити в брючних кишенях. А ось вертикальні моделі можна носити в кишені піджака. Вони мають великі розміри і меншу товщину. Так що в піджаку такий аксесуар буде абсолютно непомітним.

Хоча вертикальне портмоне можна засунути і в брючний кишеню, там він швидко втратить свій зовнішній вигляд і прийде в непридатність. Адже він там часто буде перегинатися, коли чоловік сідає на стілець або присідає. І друге, на що необхідно звертати увагу при виборі даного вироби - це матеріал виготовлення. Найпрестижніше портмоне - шкіряне. Але виробники пропонують його з інших матеріалів: штучної шкіри, екокожі. Слід враховувати, що натуральну шкіру часто підробляють.

Але хоча портмоне може бути і шкіряне, це ще не означає, що воно якісне. Грає роль як вироблення шкіри, так і її фарбування. Якість фарбування можна визначити наступним чином: досить білою серветкою провести по зовнішній частині портмоне і подивитися, чи залишився слід чи ні? Якщо на серветці з'явилося плямочка, то вам пропонується низькоякісне виріб. Його краще не купувати, так як прослужить воно не дуже довго.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора