Позика без відмови з поганою КІ і простроченням - чи можна отримати?

  • Переглядів: 604

Можна і потрібно, якщо є проблеми з КІ, адже поки ви не почнете вчасно віддавати термінові позики, у вашій КІ позитивні записи не з'являться. Тобто за допомогою позик можна не тільки тимчасові фінансові проблеми вирішувати, а й поступово відновлювати свою репутацію як позичальника. Звичайно, в разі великих прострочень, є якісь пороги кредитного рейтингу, які перейти вже не можна, так само як і отримувати найвигідніші умови кредитування, проте поправити КІ і знову отримати доступ до банківського кредитування або числитися в найбажаніших для МФО позичальників дуже навіть можна.

Якщо ситуація зовсім погана, вас може виручити експрес кредит без відмови https://creditpark.com.ua/kredit-bez-otkaza/, однак, важливо розуміти, що брати такий кредит потрібно тільки за умови, що ваше фінансове становище точно дозволить вам повернути гроші в строк, так як умови по таких позиках не найвигідніші. На коротких термінах ставка так сильно не відчувається, ви заплатите не набагато більше, ніж у банку, але прострочення допускати по ним вкрай небажано.

Як отримати позику без відмови на карту?

Насправді це простіше, ніж здається, і така позика може отримати будь-який громадянин. У кожної компанії свої умови кредитування і, як наслідок, і свої вимоги до позичальників. Одні шукають суцільно ідеальних клієнтів без єдиного «плями» в КІ, інші готові кредитувати всіх, закриваючи очі на КІ, просто трохи дорожче.

При виборі компаній головне шукати їх, наприклад, на нашому ресурсі, щоб переконатися, що це саме офіційна компанія, а не приватний кредитор в мережі, з яким закон не указ. Далі слід вивчити умови і вимоги і вибрати саму лояльну до вас як до позичальника компанію. Щоб отримати позику відразу без відмови, важливо не заявки надсилати в усі компанії, а витратити трохи більше часу на вивчення інформації в мережі - часто з рішення допомагають визначитися відгуки користувачів, які уточнюють, при якій ситуації та чи інша компанія видала їм позики.

Беремо займ без відмови по паспорту - порядок дій:

  • Очікуємо рішення.
  • Вибираємо компанії на нашому ресурсі, вивчаємо інформацію, відгуки, умови і приймаємо рішення.
  • Подаємо заявку на сайті компанії, максимально коректно заповнюємо анкету.
  • Отримуємо гроші.

Важливо: в анкеті повинна бути тільки правда, навіть якщо на ваш погляд, у вас все погано. Навіть в такій ситуації у вас є всі шанси отримати позику за умови виконання 1-го пункту, але якщо компанія виявить в анкеті брехня, це відіб'ється не повинні тлумачитися як на вирішенні за поточною заявці, але і на вашій КІ, цілком ймовірно.

Рішення приймається, як правило, дуже швидко - більшість компаній зараз перевіряють все не «руками», а автоматично за допомогою скорингових систем. Гроші відправляються також автоматично в разі схвалення і можуть бути на вашій карті вже через хвилину.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора