Поведінковий детектор від Яндекс

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 956

Яндекс недавно запустив спеціальний додаток - поведінковий детектор, який дозволяє виявляти сайти, що поширюють код для будь-якого Java-додатка з шкідливим вмістом, повідомляється командою безпечного пошуку від Яндекс на своєму офіційному блозі.

Практично в 2/3 випадках сайти, які відносяться до групи ризику заражають персональний комп'ютер користувача, завантажуючи в його браузер шкідливий Java-аплет. Причому не важливо, яке доменне ім'я у сайту, навіть російські сайти можуть бути серйозними джерелами поширення даної вірусної зарази. Якщо на вашому комп'ютері не встановлена ​​віртуальна машини Java, то заражений сайт «з особливою турботою» запропонує вам встановити її вразливу версію, після чого ваш комп'ютер повторно атакується.

Вас можуть зацікавити надійні та оперативні перевозки сборных грузов из европы, які ви можете замовити за цілком прийнятними цінами!

Детектор від Яндекс дозволяє виявляти зашифрований код шкідливої ​​програми, яка використовує, мабуть, найпопулярніші нині уразливості JRE. Як результат-з початку лютого цього року детектором було виявлено трохи більше чотирьох тисяч сайтів із зараженим кодом, а їх сумарна відвідуваність до моменту зараження становила 1,5 млн. Користувачів за 24 години.

Щоб ваш комп'ютер уникнув зараження, командою безпечного пошуку від Яндекс було настійно рекомендовано:

застосовувати тільки актуальні версії ПЗ, причому обов'язково оновлювати Java та інші плагіни;
відключати в браузері довільний запуск Java-аплетів, і підтверджувати подібний запуск лише з довірених сайтів;
використовувати звичайні антивіруси і стежити за частотою оновлення антивірусної бази.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора