Пошуковики підтримали мультимовні сайти

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 739

Сьогодні стало відомо, що такі великі системи для пошуку необхідних для користувача сайтів в Інтернеті, як Яндeкс і Gоogle вирішили підтримати особливий новий стандарт для сайтів, що підтримують велику кількість мов. Як відомо, сайти, які є мультимовними, при переході на них користувача починають показувати перші сторінку саме тією мовою, якою говорить користувач. Це досягається за рахунок визначення IР-адреси, з якого зайшов користувач на сайт. Якщо він зайшов на вебсайт з території України, то головна сторінка буде відображатися на українському. Звичайно, все це можливо тільки тоді, коли сайт відповідно налаштований.

Тепер найбільші пошуковики стали використовувати в процесі роботі розширення x-dеfault для атрибуту rel = »аlternate». За допомогою розширення можна подивитися, що даний сайт в Інтернеті може змінювати мову своєї головної сторінки на мову користувача або ж містить у собі певні мовні настройки, які користувач може налаштувати для своєї зручності.

Також це дозвіл вказує на те, що сайт можуть відвідувати користувачі Інтернету і з інших країн, от тільки мова для них не буде змінюватися. Як правило, власники таких сайтів пишуть всю необхідну інформацію для користувачів англійською мовою. Більш того, за допомогою цього атрибута можна дізнатися адресу сторінки, на якій знаходиться переклад сторінок сайту.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора