Пошукова системи Bing може перейти від Microsoft до Facebook

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1897

Нещодавно аналітик телеканалу CNBC Гері Камінські оприлюднив відомості про те, що Microsoft не виключає ймовірності передачі належної їй пошукової системи Bing у власність Facebook за певну кількість акцій цієї соціальної мережі відразу після того, як пройде IPO.

Офіційно ця інформація поки не підтверджена. Більшість експертів вважають, що подібний обмін буде цілком закономірним, тому що в даний час Microsoft не отримує прибутку від Bing, навпаки, на нього йде не менше 2,5 млрд. доларів на рік. Немає жодних підстав вважати, що ситуація зміниться в найближчому майбутньому. У той же час, для Facebook таке придбання може стати дуже перспективним. Велика ймовірність, що соціальна мережа буде готова віддати за пошукову систему 1-2% своїх акцій, що в грошовому еквіваленті складе не менше 75 млрд. доларів.

Перехід Bing до іншого власника не завадить Microsoft продовжувати активну монетизацію інших належних їй інтернет-сервісів - Xbox Live і Skype, а також отримувати високі прибутки від створення ОС для планшетних комп'ютерів. Тим більше, що ці ринки для корпорації є більш перспективними в порівнянні з ринком інтернет-пошуку, який практично монополізований Google.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора