Пошукова система майбутнього - Гугл хоче зробити пошук ідеальним завдяки Chrome

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1523

Ідеальна пошукова система повинна давати користувачеві ту інформацію, яка йому потрібно, і тоді, коли він цього потребує. Такої думки дотримуються в компанії Google. Компанія хоче створити ідеальну пошукову систему, яка надаватиме людині інформацію, яку вона напевно шукала би, перебуваючи в певний час і в певному місці. Нова пошукова система орієнтована на користувачів мобільних пристроїв.

 

Компанія завдяки браузеру Chrome довгий час збирала потрібну інформацію (до речі, тут можна завантажити останню версію хрому) і саме багаторічні результати пошуку користувачів та поведінки в мережі дали свої плоди.

Щоб дізнатися, якою інформацією цікавляться люди в певний час, компанія провела дослідження, якими керував Джон Вайлі. Це фахівець з використання пошуку Google. Протягом довгого часового відрізку працівники регулярно опитували 150 власників мобільних пристроїв. До цих людей вісім разів на добу приходило питання, чим вони цікавилися тільки що, не використовуючи при цьому послуги Всесвітньої павутини.

Досить часто Google отримував відповідь: «Я дивився інструкцію по збірці меблів або питав одного».

Компанія вважає, що отримується за допомогою смартфонів або пристроїв з GPS контекстна інформація стане основою для нового типу пошуку. Люди зможуть не відволікатися від важливих справ і не витрачати свій час, так як пошукова система сама знайде для них всю необхідну інформацію.

Дослідження потрібної користувачам інформації є першим кроком до створення пошуковика нового покоління. На сьогоднішній день Google пропонує людям прогноз погоди, маршрути, авіаквитки та іншу інформацію. Для цього компанія використовує не тільки звичайні фактори і дослідження, але й дані від системи управління громадським транспортом, які публікуються в режимі реального часу.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора