Пошукова система Bing - не бореться з вірусами

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1587

Як стало відомо з досліджень, які провела англо-американська компанія Sophos, розробник засобу для захисту інформації з поштових систем, мережевим шлюзів і настільним комп'ютерам гірше всіх очищає пошукові видачі від вірусів система пошуку Bing.

Ви можете якісну купить раковину за доступними цінами!

По результату підрахунку виявилося, що 60 відсотків користуються цією системою зіткнулися з приносять шкоду сайтами та шкідливими програмами. Дані користувачі застосовували саме цю систему від компанії Microsft. У порівнянні з іншими пошуковими системами, Bing виявився аутсайдером у боротьбі з вірусами. Bing - молодий пошуковий сервіс, він з'явився тільки в 2009 році.

У наш час Bing на п'ятому місці серед відомих пошукових систем. І на відміну від інших пошукачів володіє ексклюзивними можливостями, такими як огляд однієї сторінки замість перегортання численних сторінок, швидкої обробкою даних.

У багатьох європейських країнах Bing поступається у популярності тільки компанії Google. Пошуковий ринок Bing оцінюють в 30-35 відсотків. Виходить, що пошукова система Bing яка заявляє про такі високі якості не відповідає вимогам своїх користувачів.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора