Порошкове фарбування металевих виробів: переваги

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 614

Порошкове забарвлення виробів з металу широко використовують підприємства промисловості для хорошого захисту:

  • обладнання та апаратів, що застосовуються в хімічній промисловості;
  • оздоблювальних і покрівельних, а ще деяких інших будматеріалів;
  • компонентів дуже різних транспортних засобів;
  • кованих металевих виробів;
  • машин для сільського господарства.

З помошью технології виробляється довговічне захисно-декоративне покриття на легкових машинах, електронних приладах, самих різних елементах архітектури сучасного часу, побутова техніка.

До речі, здесь ви можете замовити якісне порошкове фарбування за найдоступнішими цінами.

Процес проходить дуже швидко завдяки тому, що покриття досить швидко твердне після нанесення порошкової суміші на конструкцію з металу. При цьому сушити деталь доводиться всього раз на відміну від випадків, коли вироби обробляються традиційними лако-барвистими складами (їх, в основному, доводиться наносити 2-3 рази для отримання необхідного ефекту).

Нанесення порошкової суміші на металеву конструкцію
Нанесення порошкової суміші на конструкцію з металу
Методика фарбування, про яку ми розповімо нижче, просить мініатюрного обладнання, яке виконує всі заплановані операції максимально якісно і швидко. Сама фарба порошкового типу не має розчинників і гарантує застосування матеріалу на рівні 96-98%.

Склади поставляються споживачам в абсолютно готовому для використання вигляді, в фарбу на порошкової основі не треба додавати додаткових компонентів і контролювати рівень їх в'язкості. За рахунок цього забезпечується хорошу якість фарбування і економність.

Порошкова фарба

Фарба порошкового типу

У складі фарби відсутні вогненебезпечні та отруйні елементи, він чистий екологічно. Варто сказати, що маленька частина порошку, яка залишається після фарбування (2-4%), може ще раз застосовуватися в інноваційному процесі.

До інших плюсів порошкового фарбування відносять велику адгезію застосовуваних складів, можливість найбільшою автоматизації процесу, відсутність сморщивания і патьоків на поверхні яка обробляється, невеликий ознака усадки і пористості фарби завдяки тому, що в ній немає розчинників. Більш того, покриття з порошку не боїться високих (до +120 ° С) і невисоких (до -60 °) температур, гарантує отримання довговічного шару для захисту. Металовироби з покриттям красиві, є багатий вибір відтінків кольорів (більше 5000).


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора