Поради по установці домофону

  • Переглядів: 572

Більшість людей, що проживають в багатоквартирних і приватних будинках, уже давно оцінили переваги використання такого спеціалізованого пристрою, як домофон. Він позбавляє насамперед від необхідності кожного разу заглядати у вічко, щоб дізнатися, хто стоїть за дверима. Ще більш стомлюючою така процедура є вночі, особливо тоді, коли з тієї чи іншої причини відсутнє освітлення.

При наявності домофону не потрібно також голосно кричати, щоб почути відповідь від того, хто перебуває за дверима, або мерзнути на вулиці перед будинком, якщо випадково загубилися ключі від парадних дверей. Якщо мати у своїй квартирі або будинку відеодомофон, то, побачивши відвідувача, при небажанні з ним спілкуватися можна просто не відкрити йому двері. Як можна побачити, переваг від використання домофону - більш ніж достатньо.

Вибір домофону

Домофони зазвичай встановлюються професійними майстрами. Втім, при наявності певних навичок таку роботу можна виконати цілком самостійно.

Спочатку потрібно чітко визначитися з комплектацією домофону. Вибір в цьому випадку залежить перш за все від поточних потреб і фінансових можливостей господаря оселі. В даний час можна придбати найрізноманітніші в плані комплектації домофони, наприклад, звичайне і недороге аудіопереговорне обладнання або більш дорогий відеопристрій.

Домофони для звичайних аудіопереговорів включають в себе кнопку виклику і трубку для відповіді. А що стосується відеодомофонів, то вони обладнуються дисплеєм, здатним видавати чорно-біле або кольорове зображення. Домофони до того ж можуть підключатися відразу до декількох камер, що дозволяє істотно розширити огляд простору.

Варто відзначити, що багато сучасних домофони можуть комплектуватися електричними замками. З ними використання пристроїв стає набагато зручнішим, особливо якщо двері розташовані на відстані від них.

Встановлення домофону

На наступному етапі визначають місце, де буде розміщуватися домофон. Це безпосередньо впливає на ширину огляду, зрозуміло, якщо не планується встановлювати кілька відеокамер. Оптимальна висота розміщення кнопки виклику становить 160 см.

Вибравши комплектацію домофону і визначившись з місцем його монтажу, можна приступати до прокладання кабелю. Якість лінії безпосередньо впливає на якість функціонування пристрою. Якщо планується використовувати електричний замок, то обов'язково прокладають додаткову лінію.

Дуже важливо, щоб поруч з домофоном була розетка. Монтаж переговорного пристрою здійснюється легко і швидко, якщо все кабелю прокласти з дотриманням технології. Для встановлення домофону достатньо буде трьох саморізів. На стіні намічають місця, де буде знаходитися кріплення, після чого в них просвердлюють отвори. Далі підключаються дроти і закріплюються всі необхідні додаткові пристрої.

Останній етап - це перевірка працездатності домофону шляхом включення його до електромережі.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора