Покарати за неякісні посилання!

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 828

Недавно фахівці корпорації Google дуже неприємно здивували численних вебмайстрів своєю незрозумілою та надзвичайною активністю щодо користувацького контенту. Власне, активні дії торкнулися і гостьового блогінгу. Якщо розглядати ситуацію конкретно, то вебмастера залишилися дуже незадоволені й обурені введенням санкціями, які наклали фахівцями Google вручну. Зовсім недавно вони були застосовані до приватного ресурсу дуже відомого блогера і талановитого фотографа з Нью-Джерсі Скотта Відена. Виходить, що на його сайті були присутні заборонені посилання.

 Схоже, що співробітники великої пошукової компанії порахували, що подібні посилання порушували вимоги пошукової системи. При цьому абсолютно не важливо, чим займаються компанії. Також санкції можуть бути застосовані до різних блогам. Слід підкреслити, що саме YouMoz є дуже серйозним розділом порталу компанії Moz. Там найавторитетніші користувачі можуть розміщувати свій унікальний авторський контент.

Правда один із засновників компанії підкреслює, що посилання, які надійшли з YouMoz, є органічними. Отже, ніяких вимог вони порушити ніяк не можуть. Це ж стосується і численних вимог Google. Звичайно, можна пройти й певну самоперевірку для більш точного визначення достовірності. І все-таки представники пошукової корпорації порадили видалити виявлені посилання, які можуть вважатися такими, що порушують вимоги. Такий рішення керівництва інтернет-компанії Google.

Друзі сайту: на сторінці www.bs-alutal.com.ua/product/primary-members/ ви можете більше дізнатися про каркасні будівлі зі сталевих металоконструкцій!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора