Платні посилання впливають на рейтинг сайту

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 835

Співробітники компанії Google продовжують боротьбу з власниками сайтів, які використовують штучні методи для розкрутки своїх ресурсів. В даний час ведеться боротьба з розміщенням платних посилань. У недавньому часі була покарана адміністрація одного з квіткових сайтів, яка використовувала платні посилання для поліпшення позицій сайту в пошуковій видачі. Даний ресурс був повністю виключений з пошукової видачі абсолютно за всіма ключовими словами.

Друзі сайту: на сторінці http://www.salonlustr.com.ua/c29_31-Prozhektori ви можете придбати якісні та потужні прожектори за доступними цінами!

Крім усього іншого, іноземні ЗМІ відзначили, що компанія Google обнулила Pagerank у десятків сайтів новинний тематики через те, що вони продавали посилання.

Головний редактор Searh Engin Land - Денн Салліван - повідомив, що представники компанії самі неодноразово використовували рекламні блоки для просування багатьох сервісів, серед яких AdWords, Chromebook і багато інших. А чи будуть покарані власні сервіси за подібні дії? Представники компанії заявили, що всі заплановані санкції будуть застосовуватися до всіх компаній, у тому числі і своїм.

Незалежно від того, помилки зроблені навмисно чи ні, штрафних санкцій не зможе уникнути жоден ресурс, який використовує або продає посилання.

Керівник групи Webspan закликає всіх майстрів обережно використовувати кількість посилань. І якщо ви продасте рекламну сторінку або посилання, яка передає Pagerank, то рейтинг вашого ресурсу може сильно знизитися. Для уникнення подібних непорозумінь необхідно стежити за тим, щоб кожна платна посилання мала атрибут rel = "nofollow».


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора