Планшети Prestigio популярні в Росії

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1175

У червні 2013 року, журнал «Біржовий лідер» в черговий раз склав рейтинг, у цей раз найбільш згадуваних планшетів в Інтернеті. Як не дивно, але друге місце в цьому рейтингу посіли планшети з назвою Prestigio. Цей рейтинг грунтується на двох критеріях популярності: перший - кількість згадок про планшет в пошуковику «Яндекс», другий критерій - згадки про гаджет в ЗМІ ресурсах. Другий критерій визначався по ресурсу «Яндекс.Новини».

Prestigio вдалося визначити виключно планшетів Samsung. Так само цікавий факт полягає в тому, що Prestigio активно набирає обертів у продажу свого товару. Темпи зростання продажів не перестають дивувати. За підрахунками маркетологів, які провели безліч опитувань, вивчаючи це питання, стало відомо цифри, з якими Prestigio влаштувалося на російському ринку. А саме 14% планшетних персональних комп'ютерів, від загальної кількості продаваних планшетів, припадає на частку вищезазначених.

Як і було раніше, лідируючі позиції за раніше належать Samsung і Apple, проте варто відмітити, що Prestigio впевнено увійшов до трійки лідерів і продовжує відбирати позиції у лідерів. Компанія Apple у зв'язку з цим, знизила свої показники на 15%, відносно минулого півріччя, а володар третього місця Prestigio влаштувався на бронзовому місці з упевненими 14% продажів, що на 12% більше, в порівнянні з виходом планшетів на ринок в 2012.

Друзі сайту: вас може зацікавити якісна корпоративная CRM на облачной платформе jПарус, яка має безліч переваг перед конкуруючими системами!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора