Планшет на Windows 8 від Asus

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1209

Windows 8 стає все популярнішим на планшетах і безліч компаній представляють свої пристрої на цій операційній системі , що , для кінцевого споживача , добре , адже буде великий вибір , а плюс до цього - конкуренція між компаніями , що виробляють дану продукцію , що змусить їх випускати хороші пристрою за нормальними цінами (це одна з кращих сторін для споживачів , коли компанії - виробники конкурують ) .

Asus не стала винятком , не дивлячись на те , що представлене пристрій вийде тільки через місяць (орієнтовно , станеться це 18 жовтня, якраз тоді , коли Microsoft офіційно випустить оновлення своєї операційки - Windows 8.1) , вже зараз нам відомі технічні характеристики нового гаджета компанії . Transformer Book T100 - це планшет , що працює на Windows 8.1 . В якості процесора використовується чіп від Intel - Atom Bay Trail Z3740 ( 4 ядра). Кількість оперативної пам'яті - 2 гігабайти ( вистачить для основних додатків).

Розмір дисплея - 10.1 дюйм ( роздільна здатність 1366 на 768 точок) . Є всі необхідні роз'єми - USB 3.0 , Micro -USB , Micro -HDMI , крім того , в комплекті йде док - станція , підключивши до якої планшет ви отримаєте повноцінний ноутбук. Будуть 2 версії - на 32 і 64 гігабайти ( 350 і 400 доларів відповідно). Вага пристрою - 540 грам без клавіатури (з нею - 1.1 кг.).


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора