Північнокорейські IT-фахівці хочуть потрапити до Росії

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1105

Північна Корея хоче, щоб її кращі IT-фахівці працювали в Росії. Посольство цієї країни звернулося в АПКІТ (Асоціація підприємств комп'ютерних та інформаційних технологій) з досить незвичайною пропозицією своїх власних кадрів. Резюме було вислано від імені компанії Пхеньян Кванмен, яка стала відома на весь світ тим, що розробляла північнокорейський інтернет.

 

Чому пропозиція виглядає трохи дивним? Північнокорейське посольство пропонує заповнити дефіцит кадрів на IT-ринку Росії своїми фахівцями, ось лише фахівців цих в самій Північній Кореї набралося всього лише 10 чоловік. Згідно резюме, Росії пропонуються програмісти C ++ (з досвідом роботи від 5 років і хорошим знанням принципів роботи Windows, а також умінням добре розбиратися в чужому коді), менеджери, веб-розробники і фахівці з продажу. Розраховують вони на оклади від 2000 доларів.

В надісланих документах говоритися, що всі ці фахівці володіють якими-небудь іноземними мовами - англійською, китайською або японською. Є й фахівці з володінням російської мови на рівні розмови або навіть читання технічної літератури.

Звичайно, така пропозиція від Північної Кореї більше схоже на спробу заслати в різні країни своїх шпигунів, які б як мінімум отримали досвід в сфері програмування.

Друзі сайту: ви можете придбати якісні акриловые ванны киев за доступними цінами!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора