Письменники Китаю звинувачують корпорацію Apple в порушенні авторських прав

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1803

Компенсацію у розмірі понад 7,9 млн. доларів зажадали від компанії Apple 20 відомих китайських письменників за порушення своїх авторських прав. Інформація про це нещодавно з'явилася в багатьох ЗМІ Китаю.

Інформаційне агентств Сіньхуа повідомило, що звинувачення стосуються насамперед незаконного продажу в магазині App Store, як мінімум, 95-ти найменувань неліцензійних піратських копій літературних творів. Для захисту своїх інтересів письменники, серед яких один з найвідоміших у Китаї блогерів Хань Хань, один автогонщик, співак і ще більше 20-ти літераторів, об'єдналися в єдиний альянс під назвою «Альянс прав авторів». Саме від його імені літератори виступають проти корпорації Apple.

У китайських ЗМІ поки немає інформації про те, в який саме судовий орган направлено позовну заяву проти корпорації Apple, вже давно і активно залученою в ряд офіційних розглядів на території КНР. Однією з найбільш скандальних справ, в яких бере участь Apple на території Китаю, є судова тяганина з компанією Proview про право на використання торгового знаку і марки iPad. Тому нова судова тяжба стоїть в ряду багатьох інших, ініційованих з боку китайських громадян і організацій щодо яблучної компанії.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора