Пінгвін буде протестований ще раз

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 830

Колективом BizzTeams знову пропонується відчути на практиці пошукову оптимізацію. Також вебмастера можуть зняти пробу різних способів отримання посилань, відчути різні соціальні сигнали. Робиться це для переконання в тому, що здорова і дружня конкуренція не дасть біржами посилань померти, тим самим підкреслюючи важливість внутрішньої оптимізації поряд з наявністю сторінок в списку основного індексу Google.

Процедура першого конкурсу під назвою «помацати Пінгвіна» була досить позитивною. Також варто відзначити, що наявність такої моделі виявилося вдалим рішенням, тому організатори прийшли до висновку, що вона повинна залишитися в первісному вигляді. У результаті були отримані конкурси-номінації, учасником яких може стати будь-який бажаючий, що має власний сайт або блог.

Друзі сайту: можливо вам потрібен професійний адвокат по семейным делам, який може надати вам якісні юридичні послуги за доступними цінами!

Кожна номінація має свого спонсора, за допомогою якого відбувається визначення конкурсного запиту для просування в системі Google і формування призового фонду. Більш докладно про конкурс можна дізнатися на сайті БіззТеамс.

Слід підкреслити, що всіма залученими інвесторами була виділена сума, рівна десяти тисячам доларів США. У разі потрапляння зареєстрованих учасників до лав ТОП-20 на конкурсній сторінці вони отримують певну частку від загальної суми виділених коштів. Разом з тим, ресурс, який посів перше місце, буде удостоєний окремого призу, рівного тисячі американських доларів. Приймати участь можна відразу в ряді номінацій або в кожній окремо.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора